Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is csak két nem...

Szerintetek is csak két nem létezik?

Figyelt kérdés
Én így gondolom. Viszont rengetegen azzal vádolnak hogy transzfób vagyok,pedig ez nem igaz. Elhiszem, hogy vannak transznemű emberek, viszont nem hiszem, hogy a nem-bináris identitás nemnek számít, mivel azt jelenti, hogy nem nő, és nem férfi. Mert technikailag két lehetőséged van amiként megszülethetsz, nő, vagy férfi. Ti mit gondoltok erről?

2020. máj. 6. 17:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
engem teljesen hidegen hagy, amíg békén hagynak vele
2020. máj. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Ez nem véleménykérdés, biológiailag meghatározott az embernél (is) a két nem, csakúgy, mint az állatvilág nagy részénél.
2020. máj. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem létezik egy nem sem. Ez az egész gender elmélet azon alapszik, hogy a genderekhez tartozik egy szerep amit betölthet bárki. Biológia nem, angolul "sex" viszont csak kettő van.
2020. máj. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Elvileg megkülönböztetünk biológiai és társadalmi nemet, de őszintén, én sem hiszem, hogy több nem lenne, mint kettő. Természetesen elfogadom, ha valaki magát nonbinary-nak vagy bigendernek, agendernek és fene se tudja, még minek nevezi magát, mert nem az én életem, nem én döntöm el, hogy ki milyen címkéket aggat magára. :D
2020. máj. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Ez ennél kissé bonyolultabb, van, hogy magzatkorban a gyerkőc agya több, kevesebb nemi hormont kap, ezáltal nagyon megváltozhat az agyállomány.

Kifejlődtek a nemi szervek, de az agy, a másik nemre jellemző felépítést mutat.

Biztos láttál már nagyon nőies férfit, illetve férfias nőt.

És olyankor sem biztos, hogy a saját neméhez fog vonzódni.

Találkoztam már mindenféle emberrel....

2020. máj. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Ezen azok gondolkoznak akik nagyon ráérnek.
2020. máj. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
Láttam már pár pucér embert életem során, mindnek vagy f_sza, vagy p_nája volt, nem más. Ez szerintem mindent elmond, a mentális betegségekről meg kár is beszélni.
2020. máj. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Eleve két külön dolog a biológiai és a társadalmi nem, de bizonyos kromoszómabetegségek esetében a biológiai nem sem annyira egyértelmű.
2020. máj. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
24%

Ne hagyd hogy elhitessék veled, hogy homofób vagy csak mert úgy gondolod, hogy csak két nem van. Két nem van, férfi és nő. Ennyi a történet. Nincs olyan, hogy biológiai és társadalmi nem.

Bánj mindenkivel tisztelettel ennyi az egész.

Ha meg a többiek ilyen ostobák, hogy emiatt homofóbnak néznek, ne beszéld meg velük a nézetedet.

2020. máj. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20%
De, transzfób vagy. :)
2020. máj. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!