Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, mivel van a baj?

Mit csináljak, mivel van a baj?

Figyelt kérdés
Működik a WI-FI minden alkalmazásnál, de néha a Messengeren nem küldi el az üzeneteket, nem engedi megnyitni a videókat, képeket stb. (Üres karikát mutat, ha én küldök üzenetet) Nem írja ki, hogy nincs internet. A telefonnal lehet a baj? A család többi tagjának működik. A telefonom elég új, nincs fél éves (iPhone Xr). Nem mindig csinálja ezt, de nincs olyan nap, hogy ne lenne ilyen eset. Aki tud segíteni annak előre is köszönöm!

2020. máj. 7. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van sokszor ilyen, főleg a baratnőmnél. Itthon csak elvétve, havonta egyszer kétszer tapasztalom. Nem értek hozzá, de a wifi jel jön és erős, csak kb mintha az internet nem jönne vele. Nem küldi el nekem sem az üzeneteket, nem tölti be a videókat.
2020. máj. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég szabad tárhely van az iPhone-on?
2020. máj. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Iphone al van baj. Kicsi a kapcitasa
2020. máj. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, igen. Kb a fele szabad
2020. máj. 8. 07:16
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

lehet fos neked a Messenger

frissítsd aztán lesz a mi lesz

nem egyből a teló rossz mert a facebook egy szar amugyis

2020. máj. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!