Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te megszoktad a vásárlási...

Te megszoktad a vásárlási korlátozást?

Figyelt kérdés
Nekem nem megy, sőt senkinek a családban. Mindig az üzletek előtt figyelmeztetjük magunkat a kiírásnál, hogy nem mehetünk még be mert nincs dél. :D Pedig sokszor előfordult már, hogy hoppon maradtunk, volt hogy egy órát ültünk kint a kocsiban, mégsem megy.
2020. máj. 7. 16:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Kénytelen vagyok, de örülni fogok, ha visszaáll a korábbi rendszer.
2020. máj. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Mi már az elején belerázódtunk. Jó ötlet lehet, ha beállítotok valami ébresztőt 12re, hogy na akkor most irány a bolt.
2020. máj. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Sunshinedoll ***** válasza:
82%
Én eddig se vásároltam 9-12 között, mert dolgozom napközben, hétvégén meg nekem mindegy, hogy 11-kor vagy 1-kor megyek-e bevásárolni.
2020. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
9előtt sose jutok el vásárolni, mert még alszok, utána meg várhatok délig, utálat az egész. Nem tudom megszokni, mert én megszoktam hogy hirtelen felindulásból főznék valamit, akkor elugrok vásárolni hozzá, most meg nem lehet
2020. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

Hát, megszoktuk olyan értelemben, hogy nem felejtjük el. :D

De kellemetlenséget már okozott bőven.

2020. máj. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Tulajdonképpen eddig sem jártam 9-12 között boltba mert mindig az esti órákat preferáltam.
2020. máj. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Azért ennyit meg tudok jegyezni.
2020. máj. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Nekem amúgy a posta nagyobb érvágás volt, mikor bejelentették, hogy néhány kiemelt hivatalt kivéve a korábban este 8-ig és szombaton is nyitvatartó posták csak hétköznap este 6-ig vannak nyitva. Így nem tudom olyan jól szervezni a teendőimet. Szoktak nekem jönni tértivevényes levelek vagy csomagok, vagy webáruházból postafutárral rendelek, amit a postán át tudok venni, és nem kell futárhoz igazodni (nem mindent szállítanak csomagautomatába). Csak mivel heti 4 napot a munkahelyemen töltök 5-ig vagy 6-ig, csak 1 napom van ezeket intézni, emiatt meg a bevásárlást is másképp kell szerveznem, mint korábban. Nagyon várom a visszaállást. Megszoktam, de nehezebben tudom összeszervezni a teendőimet. Kértem apámnak postára meghatalmazást hetekkel ezelőtt, hogy át tudja venni a küldeményeimet, mert ő már nyugdíjas, nem kell dolgozni járnia, rugalmasabb az időbeosztása, viszont mivel nem egy címen élünk, nem veheti át az én címemre érkező küldeményeket másképp, még mindig nem kapta meg. :-(
2020. máj. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#8

Posta este 6-ig?? Nekem még ez is hihetetlen luxusnak tűnik, nálunk fixen 8-16-ig van nyitva, kizárólag csakis munkaidőn belül. :DD Mit nem adnék, ha 6-ig lenne!

(Félre ne érts, természetesen megértem hogy neked a megszokottnál kellemetlenebb így.)

2020. máj. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én eddig is így vásároltam,nem okozott gondot,sztm ez a rész marad a korlátozások után is.
2020. máj. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!