Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi idő múlva jön ki a...

Mennyi idő múlva jön ki a papír, hogy feljelentettek?

Figyelt kérdés

Légyszíves OLVASD VÉGIG!

Az egyik szemét haverom, (vagyis már nem a haverom) még tavaly rá akart venni arra, hogy vkiről csináljak egy állprofilt facebookon.Kb 2 héten keresztül próbált rávenni, mondta, hogy ebből nem lesz semmi bajom, "csak egy ártatlan vicc". Nem vagyok rá büszke, de végül elhittem neki, és megcsináltam a profilt. Annak a vkinek a nevét használtam, de nem tettem ki róla semmilyen olyan adatot, vagy képet, ami az övé lenne. A profilkép egy netről letöltött volt, valótlan adatokat írtam ki. Nem tudom miért, de véletlenül ráírtam arra, akiről a profil készült. De mégegyszer mondom, csak a nevét írtam ki, képet v ilyensmit nem tettem ki róla!

Azt írta, hogy voltak a rendőrségen, hiába kértem bocsánatot, ezerszer is, már feljelentett. Még abban a percben töröltem is a fiókot.


2019 decemberében jelentett fel. Most tényleg feljelentett, mert már el telt 5 hónap azóta. Mikor jön ki a papír?egyáltalán feljelentett? Rendes, normális válaszokat várok.



2020. máj. 10. 15:40
1 2
 1/13 anonim válasza:
80%

Szerintem nem. Csak rád akart ijeszteni. 5 hónap elég hosszú idő..Gondolj bele mennyi azonos nevű ember él a világon.

Például nem egy Kovács Kinga van.. Hanem rengeteg. Emiatt nem jelenthetett fel. Főleg, ha nem raktál ki az illetőről képet. Valószínű hogy nincs miért aggódnod.

2020. máj. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm #1-es!

Remélem is, hogy nem jelentett fel, mert utánanéztem, sok mindent von maga után(pl kirugnak a suliból(középiskola), nem lehet rendes munkahelyed, mert kérik az erkölcsi bizonyítványt) . Ezt nagyon nem szeretném. Elszeretnék végezni egy rendes szakmát, szeretnék rendes munkahelyet. Mégegyszer köszi!!!

2020. máj. 10. 15:53
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Ha fel is jelentett volna, amit kétlek, akkor sem lenne semmi az ügyből, mert nincs is meg a profil, nem tudná bizonyítani, semmit nem tettél ellene, így nincs is semmilyen ügy, mellesleg másnak is lehet ugyanolyan neve facebookon, ez nem bűnceelekmeny.
2020. máj. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy utána néztem a neten, és a rendőrök visszatudják keresni a profilt(amit felraksz a netre, azt nem tudod teljesen törölni). Mellesleg még decemberben kiderűlt, hogy csinált a beszélgetésről képernyőképet

De köszi neked is #2-es megy neket a zöld kéz!

2020. máj. 10. 15:57
 5/13 A kérdező kommentje:
Nektek*
2020. máj. 10. 15:57
 6/13 anonim ***** válasza:
Vissza kereshetnék, ha mondjuk zaklattad volna, de így a semmire nem fogják törni magukat, nem arról híresek.
2020. máj. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi #6. Neked is megy a zöld kéz!
2020. máj. 10. 16:55
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Ne izgulj. A rendőröknek nincs ilyen hülyeségekre idejük.
2020. máj. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Remélem is #8. Köszi, megy neked is a zöld kéz.
2020. máj. 10. 17:00
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha be is ment, kiröhögték és haza küldték
2020. máj. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!