Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Osvárt Andrea mitől jó nő?

Osvárt Andrea mitől jó nő?

Figyelt kérdés
Szerintem szépnek nem szép. Kisugárzása sincs, nekem legalábbis nem jön át belőle semmi. Mégis majdnem mindenki azt mondja rá, jó nő.
2020. máj. 10. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is átlag,semmi extra

10/6

2020. máj. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, pláne azzal a hajjal.
2020. máj. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
A haja az tényleg tragédia.De szép arca van,és csinos,formás teste.Számomra ettől jó nő.
2020. máj. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

40 éves viszonylatban? Ne viccelj, amilyen trampli tankok vannak abban a korosztályban, azokhoz képest kifejezetten jó nő.


És szépek a mellei.

2020. máj. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Vannak, akiknek tetszik, másoknak meg nem. Én pl Angelina Jolietól nem tudok elájulni, 20 éve tényleg szép volt, de most csak egy lufimellű, felfújt szájú (tudom, állítólag nem plasztikáztatott) ijesztően piszkafa nő, más kortársaif sokkal szebbnek tartom (pl Jennifer Aniston, Kate Winslet). Ettől még elfogadom, hogy sokaknak bejön.
2020. máj. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Az öcsifrizura tényleg gáz, de szép arca van, kedves vonásai. Az alakja pedig bomba! Szóval túlzás lenne azt állítani, hogy nem jó nő!
2020. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!