Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tehet róla? Így nőtt fel...

Nem tehet róla? Így nőtt fel a szerencsétlen?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=-_HAv0lwIWo


Szerintem nem kell Lil G-t senkinek sem bemutatni. Nemcsak én gondolom azt, hogy az ő eddigi "munkássága" kifejezetten romboló volt a közízlésre nézve. Ő és a hozzá hasonló trash előadók tapasztalataim szerint népszerűek a fiatalok körében és nem jó irányba formálják a személyiségüket.

Nemrég meghallgattam a linkelt számát és meg kell vallanom, hogy megsajnáltam. Sajnálok mindenkit akinek így kellett felnőnie. Valamilyen szinten megértem a helyzetét, hogy ilyen körülmények között kellett felnőnie. Lil G drogozott is, kirúgták az iskolából ha jól tudom és a zenéje trash tartalom.


Nem tudom ti, hogy vagytok vele de én azt tapasztaltam, hogy sok esetben azokból a lányokból lesznek r***ncok akik mellett nem volt ott az apjuk amikor kellett volna, nem kaptak annyi szeretetet az apjuktól amennyi kellett volna. Elhagyta őket, nem törődött velük stb. A környezetemben ezt tapasztaltam. Persze benne van a pakliban az is, hogy manapság menő ilyen lánynak lenni.


Lil G is azért lett ilyen, azért lépett erre a "bűnös" útra, mert az apja elhagyta őket. Azért csinál ennyire gyatra zenéket. Én tényleg sajnálom őt emiatt, mert tényleg nagyon nyomorúságos lehet így a gyerekkora valakinek. De fenntartom a véleményemet, hogy a zenéi rossz hatással vannak a közízlésre. Ti, hogy látjátok ezt?



2020. máj. 11. 10:56
1 2
 1/12 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
72%

Úristen, megnyitottam, a vér megindult a fülemből ettől a trash-től.

Amúgy elolvasva kb a leírásod. Persze, befolyásolhat ez-azt az életünkben rossz előzmények, de itt ha mindenki leírná vele amúgy mi történt fiatalként, az alapján nem is élnének normális, tisztességes emberke, és mégis hányunknak van esze, és lett jó élete.

Ez kifogás mindig...és felelősséghárítás.

Fhú, de ez a zene..."lyézuserelye"

2020. máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem, hogy mit mondasz. Persze vannak akiknek normális életük van a gyerekkori traumájuk ellenére. Én csak azt mondtam, hogy ebben az esetben közre játszhatott ez a tényező. Írtam én is, hogy attól még ez nem menti fel Lil G-t az alól, hogy ilyen tartalmakat gyárt.
2020. máj. 11. 11:02
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Engem az lep meg, hogy ilyen hanggal hogy lehet valaki ÉNEKES?! Jó-jó, gondolom rapper(?), de azoknak nem kell JÓ hang...?


Mellesleg rengeteg hátrányos helyzetű gyerek van-volt-lesz, akik másban élik ki magukat. Mondjuk céget alapítanak, vagy tisztességgel felnevelnek mondjuk 2 gyereket, esetleg adományoznak, jótékonykodnak.

Hidd el, ennél sanyarúbb sorsú gyerekek is léteznek.. csak hát ők nem tudnak hova fordulni.


Az, hogy miért ez kell a fiataloknak, nem tudom. Igen, nálunk meg volt a Tokio Hotel... de ott senki nem ivott, drogozott, cigizett... a számaikban nem káromkodtak... szóval nem tudom, miért ez lett a menő. Kicsit szomorú.

2020. máj. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 nemaRendőrség ***** válasza:
54%

"Szerintem nem kell Lil G-t senkinek sem bemutatni. "

Már bocs, de kit?

2020. máj. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én nem védem Lil G-t csak azt mondom, hogy ez egy ok lehet arra, hogy ilyen lett.
2020. máj. 11. 11:06
 6/12 nemaRendőrség ***** válasza:
38%

Ritkán sikerül meglepni engem, neked sikerült, elismerésem.

Valami amerika feka agyhelyentetovált repper gyerekre gondoltam a név alapján, mindenben tévedtem

2020. máj. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Úgy látom, hogy akár Beatles, akár Lil G, a fiatalokat sohasem érdekelte, ki mit prédikál a kedvenc zenéjük közerkölcsformáló hatásáról.
2020. máj. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát már nem azért de minket is elhagyott apám, van egy gyerekem is, sose jött el, sose keres, én próbáltam közeledni de elhajtott. Mégis normális ember vagyok, családom van és sose drogoztam.. Pedig 24 vagyok és 15 évesen ment el tőlünk. Az utcán elfordul ha meglát.. Attól hogy vkit elhagy egy apa nem ok a "bűnös" útra.
2020. máj. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért a Beatles és Lil G között van különbség.
2020. máj. 11. 11:21
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Az egykori Beatles-rajongók szüleinek álláspontja és a te álláspontod között viszont nincs. Akkoriban egy valamirevaló komoly felnőtt, az tűzre való bűnös zenének tartotta a rock and rollt.
2020. máj. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!