Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kell tennünk hogy megóvjuk...

Mit kell tennünk hogy megóvjuk a földet?

Figyelt kérdés
Tippeket,fogalmazásokat szeretnék kérni röviden vagy ha valakinek sok kedve van hozzá írhat hosszút is. Előre is köszönöm+!!+!!+!!+!!+!!+!!+!!++!!!!

2020. máj. 11. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szerintem te is tudod pontosan. Fogalmazasokat? Be is adjuk helyetted?
2020. máj. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Harakirit lehet csinálni leginkább. Az ember olyan a Föld és az ökoszisztéma szémára, mint egy káros parazita. Ha védeni akarod, akkor megszünteted a parazitizmust. Egyetlen jelenlegi megoldása, ha elpusztulsz.


Jövőben lesznek technológiák, amivel a Föld nélkül is élhetünk, fosszilis energiák nélkül, területet visszaadva a természetnek. De amíg ezeket megépítjük, az is rengedeg pusztítást és kárt fog okozni.

2020. máj. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Személyenként: kotnyezettudatosan élni.

Mint társadalom: kva gyorsan leépíteni a környezetszennyezo gyárakat, iparokat, és megkovetelni hogy atalljunk olyan energiaforrásokra, amik nem károsak (napenergia, szélenergia, stb)


A hazid meg írd meg egyedül...

2020. máj. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elnézést de ez nem házi feladat,csak mások véleményére voltam kíváncsi
2020. máj. 11. 13:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem az érdekel te mit teszel. Én tudom mit teszek, a mit kéne tenni pedig nincs megtéve.
2020. máj. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kb 0%-ra kéne csökkenteni az energiahasználatunkat
2020. máj. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kiirtani saját magunkat.
2020. máj. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk meg kéne állítani a túlszaporodást, ami van. Persze az embernek is az utódok létrehozása a célja, ez ösztönös, viszont amióta az orvoslással belenyúltunk a természetes szelekcióba, és mindenkit meg akarunk menteni rettenetesen túlszaporodtunk, ráadásul az ember invazív faj. Kiszorítja, kizsákmányolja az élőlényeket és megy tovább.

A meg lévő embereknek meg be kell fejeznie a pazarlást. Rengeteg hulladékot termelünk, rengeteg élelmet dobunk ki, aminek a megtermeléséhez rengeteg energiát és erőforrást fektettünk. Ráadásul írtjuk a természetet, nem tiszteljük, csak a saját önzőségük, telhetetlenségünk hajt előre.

2020. máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kihalni.
2020. máj. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!