Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az tényleg igaz, amit a...

Chuck dorisz kérdése:

Az tényleg igaz, amit a Magyar Érdemrend Lovagkeresztjével kitüntetett főszerkesztő újságíró mond, hogy a koronavírus a hazugság és a szélhámosság diadala a valóság és a józan ész felett?

Figyelt kérdés
2020. máj. 11. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom kiről van szó, de igazat szól.
2020. máj. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, ez megnyugtató.
2020. máj. 11. 15:45
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Többen írták itt, hogy rokonuk halt bele. Nekem csak ismerősöm. Eü-s rokonaim ki vannak borulva. Tudom trollkodtok, de azért vágjátok, hogy ez belerúgás azokba, akiket tényleg érint ez a dolog, nem pedig csak a mamahotel kényelméből osztják az észt...
2020. máj. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne írogass priviket kösz.
2020. máj. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

"Magyar Érdemrend Lovagkeresztje"


Ez az amit Bayer Zsolt is megkapott, mert már évek óta hűséges pártnyalonc propagandista.


Annyit nem ér már ez a kitüntetés mint egy falhoz csapott szaros wcpapír. A Fidesz rezsim ezt is sikeresen elinflálta.

2020. máj. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%

3


Honnan tudjuk hogy nem egy fizetett kommentelő vagy? Nekem senki sem halt meg, még csak el sem kapta senki sem a környezetemből. Nem azt mondom, hogy nincs vírus, de nem több ez egy mezei influenzánál. Adatokat lehet hamisítani, pánikkeltésre kiváló!

2020. máj. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Ha valaki ilyet állít, attól elkéme venni egy ilyen kitüntetést.

Teli volt a vírussal a média? Igen. Voltak médiumok akik direkt túl tolták a + nézettségért? Igen. Nem lenne veszélyes a vírus? De veszélyes. Rengetegen meghalltak benne. Ahol eltudott terjedni a vírus, ott általában a halált okozó betegségek tetején szerepelt (szívbetegségek vagy rák így is néha megelőzte). Szóval nem egy kis influenza volt, mert ahol elterjedt ott a vezető halálokok között szerepelt.

2020. máj. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor mégsem igaz, hogy van, volt diadal?
2020. máj. 11. 20:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Esetleg belinkelnéd a cikket, amiben ezt állítja az újságíró?
2020. máj. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
2020. máj. 12. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!