Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Zavarna ha egy másik nő...

Zavarna ha egy másik nő egyértelműen "nyomulna" a pasidra/párodra/férjedre (ki hogy nevezi)?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, a párod ha nőkről van szó sosem volt egy nagy "spíler", és fel sem tűnik neki, hogy a másik nő nyomul rá. Neked igen. Viszont úgy érzed, hogy a bizalom kettőtök között teljes. Aggasztana ez esetben, hogy esetleg a másik nő feldúlja az életeteket?
2020. máj. 11. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Volt màr hogy egy anyuka kacsintgatott a pàromra gyerek mellöl. Kb latszott a fejenen hogy rohadt nagy r.bancnak mutatkozott be elöttem. A pàromnak màr csak azert sem tünt fel mert gyerekes nökkel valo nöi-ffi kontakt neki eszebe sem jut nincs reflexében.

Neha becsülöm a kisebbsèget mert az legalabb le is köpi az ilyet en ugye nem tehetem meg :D

2020. máj. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem azért zavarna, és a férjem tudtára adnám, hogy jó lenne, ha leállítaná a nőt. De csak ennyi.
2020. máj. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A férjem munkatársa flörtöl vele. Egyszer ilyen melltartós képeket küldött neki, mert "csak megmutatta, hogy milyen hosszú már a haja". Na most szerintem ez 1. minden nap látja, mert együtt dolgoznak 2. Pólóban is látszik.

Eléggé zavart, pedig tudom, hogy nem tesz semmit, meg ő mutatta meg a képet, hogy nézzem már mit küldött a csaj. Pletykálnak is róluk a munkahelyen.

Nem értem miért kell ilyen ribansznak lenni.

Összejött egy másik munkatárssal meg pár hét után össze is költözött vele szerencsére, de nem hiszem, hogy sokáig marad vele.

2020. máj. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez 100%ig a párom reakciójától függ.

Ha valaki kizárólag azért marad hűséges, mert sosem volt alkalma félrelépni, az elég gyenge kapcsolat.

Az nem reális, hogy sosem fog senki egy kapcsolatban élővel kezdeni. Ilyenek megesnek, és ja, nyilván idegesítő a helyzet, de a párod (te vagy ebben a helyzetben, ugye?) egy felnőtt ember, aki képes saját döntéseket hozni, és nem a nyomuló nő fogja eldonteni, hogy ő hűtlen lesz-e vagy sem.

Ha ez velem történne, beszélnék a párommal, és elmondanám neki, hogy hogy látom a kapcsolatát a nővel, és hogy mi zavar. Megkérném, hogy tisztázza a nővel, hogy nem akar tőle semmit, mert mindenkinek jobb, ha leállítja a próbálkozásait,es ha ez lehetséges, próbáljon ezentúl távolságot tartani tőle, kevesebbet kommunikálni, stb.

2020. máj. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

# 4 Igen, ez a helyzet nálunk. Illetve az, hogy ez engem nem igazán zavar, mert biztosan tudom, hogy nem csalna meg. Általában lazán kezelem a dolgokat az élet minden területén, sőt talán túlságosan is lazán... Sosem aggódom addig, amíg nincs meg a baj. De ott az a bizonyos kis hang a fejemben, hogy talán most az egyszer változtatnom kellene a rám nagyon jellemző "leszarom" hozzáálláson.


Nem tudom ezt a "azért nem csal meg, mert nem volt rá lehetősége" dolgot konkrétan ránk értetted-e, de ez nálunk nem így van. Egyszerűen egyikünk sem a megcsalós típus. A páromat pedig sosem érdekelte az össze-vissza csajozás, előttem is 2 rövid kapcsolata volt. Mi tizenéve vagyunk együtt egy jól működő kapcsolatban, felépítettünk egy komolyabb egzisztenciát, közös vállalkozásunk van. Ő pedig az a típusú ember, aki úgy gondolja, egy pasasnak ha egy nő "beválik", az éppen elég, nem kell rajta variálni. Tudjátok, vannak azok a pasik, akiknek lehet a világ legjobb nője a nője, akkor is félrelép, aztán ott vannak azok, akik úgy gondolják nem csalnák meg a nőt, de azért kitartással el lehet csavarni a fejüket. Meg vannak azok, akiknél próbálkozhat bárki bárhogy, nem fogja érdekelni. Ez az én férjem is, ahogy én is ilyen vagyok. Nem akarok itt nyáltengereket felvázolni, de amit írtam, tényleg úgy van. Ezért is nem éreztem szükségét, hogy beszéljek vele a témáról. A nőtől sem tartok különösebben, elég kispályás, és csak nagyon finom célzásokat tesz, de egy másik nő azért kiszúrja, hogy simliskedne. :D


Szerintetek mégis szükséges lenne mondani valamit valamelyik félnek?

2020. máj. 12. 08:37
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Én megbízok a páromban, de a pofátlanságot nem szeretem, szóval ha a nő tudja, hogy a párom kapcsolatban van és ennek ellenére tovább próbálkozna, na akkor biztos megmondanám a páromnak, hogy ne várja meg, míg én koptatom le a csajt. Mondjuk a párom egyáltalán nem szokta szórakoztatni az ilyen lányokat, ha előfordul is ilyen, így annyira nem izgat.

Egyszer viszont az egyik közeli barátnőm tette a hülyét, mint aki nem tudja, hogy mi együtt vagyunk (akkor már közel fél éve) és irkált a páromnak meg hívta volna ide-oda, de azért azt hozzátette, hogy sunshinedollnak ne szóljon. Persze ő a csajnak nem írt vissza, ellenben nekem szólt, hogy nézzedmár miez.


Az ilyen emberekkel úgy a legjobb bánni, ha lesz-rjátok - te is és a párod is. Semmi reakció, semmi válasz. Tudomást sem kell venni róla, bármilyen nehéz is, és bármennyire szívesen beolvasnál neki, mert egy önmagával elégedetlen, szarkavaróról van szó, akinek mindegy mivel, de a középpontban legyen. Az a legjobb, ha nem kap semmilyen reakciót. Nálunk bevált, amint tudomást szereztem erről, egyik napról a másikra mindenféle magyarázat nélkül megszüntettem vele minden kapcsolatot, illetve a párom sem válaszolgatott neki. Azóta nem kavar be :D

2020. máj. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!