Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt néhányan,...

Miért gondolják azt néhányan, hogy csak a vékony, nagyon alacsony nők lehetnek törékenyek?

Figyelt kérdés
2020. máj. 11. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem inkabb a vekonysagon van a hangsuly.

Egy kecses, magas vekony no meg torekenyebbnek tunik, mig egy vekony alacsony inkabb kislanyos.

2020. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát a törékenység az a vékonyság, azon belül is egy fajta, ahol nem széles a csípő, vállak, vádli. Lehet valaki magasként is törékeny, de azért több alacsony törékeny nőt látni
2020. máj. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
80%
Milyen értelemben törékeny? Kinézet vagy erő szempontjából? mert nem mindegy. Én alacsony vagyok és vékony, amikor van rajtam rendes ruha, akkor simán törékenynek, gyengének tűnhetek. Sport dresszben meg hoppá ott vannak az izmok.
2020. máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, egyáltalán miért szeretnének a nők törékenyek lenni. Én itt izzadok majdnem minden nap, hogy a kemény csajt meg a bombázót lássák bennem, mások meg azért vannak oda, mert nem nézik le őket és nem istápolják őket? Jézusom.
2020. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!