Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak! Titeket hogy viselne...

Férfiak! Titeket hogy viselne ha majd lenne fiatok aki üti a barátnôjét, házastársát?

Figyelt kérdés
Ha ezt látnátok ki mellé állnátok? Megvédenétek a nôt, fôleg ha jogtalanul bántják?
2020. máj. 12. 00:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Azt se hagynám, ha jogosan bántaná.
2020. máj. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nos, minden igyekezetemmel próbálnék egy normális embert felnevelni, de ha ez valamiért mégsem jönne össze, akkor nyilván megvédeném a nőt.
2020. máj. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez rendes tôletek.
2020. máj. 12. 08:21
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Ha a nő kezdeményezett fizikai erőszakot-merthogy ilyen is van ám-akkor nem védeném meg.Egyéb esetben igen.

Le lehet pontozni.

2020. máj. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
87%

Ha jogtalanul: Olyat leb*sznék neki, hogy egyszerre fejelné meg a négy falat, meg röptében az ajtót ablakot.


Ha jogos: Akkor sem engedném, de mindkettejükhöz lenne jó pár szavam. Egyszerre. És le lenne a fejük a helyéről ordítva...

2020. máj. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Eleve úgy nevelem a fiamat, hogy erőszakkal nem lehet semmit megoldani és tisztelje a nőket. Tehát valahol az én hibám is lenne, hogy mégis előfordul ilyesmi. Az külön kérdés, jogosan e vagy jogtalanul, de mindkét felet meghallgatnám és eszerint véleményezném a dolgot.
2020. máj. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű az nem az én fiam lenne.

Kell egy szülői környezet ahhoz, hogy ilyenné váljon egy gyerek.

Sosem értettem azokat a családokat, ahol idegbeteg valaki valamiért, az miért nem kezelteti magát.

2020. máj. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem terveztem bántani a gyerekemet soha, de egy ilyen esetben lebsznék neki két akkorát, hogy ottmaradna, aztán meglátjuk, mennyire nagy legény, ha nem a gyengébbet kell bántani, hanem valakit a maga súlycsoportjában.


Egyébként az ilyen agresszív görcsöket általában pont a szigorú nevelés és a sok elfojtott indulat teszi azzá, szóval aki ilyet tapasztal a gyerekénél, nézzen kicsit magába...

2020. máj. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 nemaRendőrség ***** válasza:

Mégis honnan kéne tudom hogy a gyerek veri az barátnőjét?

Ha van olyan buta hogy előttem tegye akkor kap ő is egy nyaklevest, de kétlem hogy úgy csinálna ilyet bárki hogy észrevegyék

2020. máj. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
kellemesen csalódtam bennetek rosszabb vãlaszra számitottam hogy ti is beszállnátok a buliba
2020. máj. 12. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!