Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok az emberek, akik tagadják...

Azok az emberek, akik tagadják a koronavírust, komolyan gondolják vagy csak trollok?

Figyelt kérdés

Egyre több helyen futok bele, hogy arról irkálnak, hogy nem igaz az egész meg hasonlók. Nekem az egyik walesi barátom is beteg volt, szerencsére már jobban van. És munkatársam is veszített el rokonát a járvány miatt, volt osztálytársam pedig egy dél-angliai öregek otthonában dolgozik, ő is mesélt szépeket.


Ti találkoztatok ilyen emberrel? Aki szerint az egész csak kamu.



2020. máj. 14. 10:16
 1/6 A kérdező kommentje:

A kérdés kifejezetten arra irányul, hogy találkoztatok-e, ismertek-e ilyen embert, aki tagadja vagy nem hisz a vírusban.

Minden mást, politikai dolgokat, veszekedést mellőzzétek! Köszönöm.

2020. máj. 14. 10:20
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Érdemes olyan emberekkel egyáltalán szóba állni, vagy vitába szállni, akik egy világjárványt képesek tagadni és kizárólag Magyarországra leosztani?

De hogy a kérdésedre is válaszoljak, nem, én nem találkoztam ilyen emberrel, mert csak értelmes emberek képezik a környezetemet.

2020. máj. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Biztosan vannak trollok is, de van olyan, aki valóban nem hisz a létezésében. Nekem is van ilyen ismerősöm, saját igazát pedig különböző oldalak tartalmasnak és korrektnek abszolút nem nevezhető cikkeivel és videóival, ki tudja honnan vett statisztikai adatokkal szokta alátámasztani. Lassan ott tartunk, hogy értelmesen kommunikálni sem tudunk egymással, mert mindig előkerülnek a vírussal kapcsolatos összeesküvés-elméletei.
2020. máj. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, én ismerek személyesen olyat aki szerint nem is igaz.
2020. máj. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

Én is ismerek ilyet, de azért ez nem olyan egyszerű. Valójában itt azon megy a polémia, hogy a vírus veszélyes- e vagy nem.


Az hogy egyeltalán nincs vírus valójában senki nem tagadja szerintem.

2020. máj. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vírustagadás=külföldi titkosszolgálati dezinformáció, mint az összes többi név nélkül terjesztett összeesküvés elmélet.
2020. szept. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!