Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért változtam meg?

Miért változtam meg?

Figyelt kérdés
Régen sokkal nyitottabb, életvidámabb és barátkozóbb voltam, az utóbbi 2-3 évben ez teljesen eltűnt. Valaki járt már hasonló cipőben? (21 éves nő vagyok, 3 éve párkapcsolatban)

2020. máj. 14. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Besavanyodtál.
2020. máj. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Minden ember változik évről

Évre, én is ilyen vagyok

Meg már párkapcsolatban az ember megváltozik

Nem olyan mint amikor szingliként élt akkor nyitottabb élet vidámabb az ember :)))

2020. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
43%

Lehet elmúlt a tinis:gyerünk haverkodjunk, ismerjünk meg minél több embert, mert ez egyenlő a menőséggel-érzeted. Felnőttél, ennyi.

Nem vagy se savanyú, se rosszarc.

2020. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Talàn több rajtad a felelösség. Pénzt beosztani, a jövön agyalni, lassan kirepülni a csalàdi fészekböl önfenntartonak lenni.

Ill nekem ezek okoztàk azt hogy elmult belölem egyszer az önfeledt vidàmsàg.


Espedig a témàban nyomozva azt tapasztalom hogy a jo tanàcsok hogy az utnak kell magànak lennie az életnek amik a cèlhoz visznek,azaz ne attol vàrjunk boldogsagot ha azt elèrtük, hanem pl örömmel teljen addig is azt vedd eszre ami jo, mai napig nem fér a fejembe hogy megoldatlan veghez nem vitt problemak felett hogyan üljek mégis vigyorogva mint a kisebbsèg pl hogy adossàg van pénz nincs de önfeledten képesek bulizni.

Engem ha nyomaszt az èlet sulya vagy komolysàga, tétje, pl hogy mi lesz belölem, stb, en ez mellett nem tudok felhötlenül csak ugy élni bele a vilàgba

2020. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jártam. Azonnal megszűnt ahogy szingli lettem.
2020. máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jo hatassal van rad a kapcsolatod. En ferjnel vagyok, megsem savanyodtam igy be. Dolgozom, jon a gyerek, itt a lakashitel, kaja, mindennapi gondok, de baratokra es boldogsagra mindig kell idod szanni.
2020. máj. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!