Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az a TikTok?

Mi az a TikTok?

Figyelt kérdés

Egyre többet hallok róla, sok negatívumot is, de az igazat megvallva nem szeretném venni a fáradtságot, hogy beregisztráljak, utána meg kutassak a törlés opció után.

De mégis miről szól az egész? Van valami célja?

Mert belefutottam már pár TikTok-os videóba youtube-on (jellemzően a "fails" kategóriában), de őszintén szólva nagyon szánalmasnak látszik.


Mire jó ez? Vagy mire használják ezt az oldalt?



2020. máj. 17. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Vicces(nek szánt) rövid videókat feltöltenek és megosztanak. Ennyi. A férjem is kíváncsiságból regisztrált, unaloműzésre kiváló, de értelmét én se látom.
2020. máj. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Videomegoszto
2020. máj. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

A mai modern internetes "divatirányzat" egyik tucat-szemete.

Jellemzően 10 és 16 év közöttiek használják döntő többségben, az oda feltöltött videók úgy minimum 90%-a szánalmas, humornak egyáltalán nem nevezhető önblamálás.

Azzal meg nem értek egyet, aki felháborodik azon, hogy 12-13 éveseken (is) nevetnek az emberek, meg milyen rossz nekik hogy kiparodizálják őket....rossz? Ha az, akkor ne pakoljon fel ilyen szennyoldalra ilyen önjelölt bohóckodást meg szemetet. Ennyi.

Ha nekem lenne gyerekem, nem engedném ilyen szenny közelébe, mint a TikTok.

2020. máj. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
A madlipz utódja
2020. máj. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Én most a vírus miatt 10-11 éves gyerekekre vigyázok, ők is fent vannak ezen. Mutogattak nekem videókat. Van amiben durván csúnyán beszélnek, vagy olyanokat mondanak benne "mindjárt leszplak" stb... Nem gondolom, hogy ez egy 10 éves gyereknek való. Én se tudtam eddig mi ez a TikTok, pedig nem vagyok öreg, 25 vagyok.

Nem engedném a gyerekemnek!

2020. máj. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

Nem muszaj regisztralni anelkul is lehet nezni videokat😀 eloszor nem szerettem en sem, sot sokszor le is toroltem mert nem tetszett az, hogy sokan mit raknak ki... De most mar kezdem erteni a videok lenyeget. Es tudom ki mit akar uzenni a videojaval. Az emberek szeretnek masokon nevetni. Ha olyat latok ami nem tetszik, akkor nem idegesitem rajta magam tovabb gorgetek

19F

2020. máj. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!