Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kik a leggyengébb magyar...

Kik a leggyengébb magyar humoristák?

Figyelt kérdés

2020. máj. 17. 12:51
A kérdező szavazást indított:
Bagi-Nacsa páros
IHM
Mikroszkóp Színpad
A Showder klub humoristái
Aradi-Varga duó
Bach Szilvia
Ráskó Eszter
Dancsó Péter
Valaki más
53 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Akikről senki nem tud. Az általad felsoroltakat mind sokan szeretik, vagyis értelemszerűen nem lehetnek a leggyengébbek.
2020. máj. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A népszerűség sosem egyenlő a minőséggel!
2020. máj. 17. 13:01
 3/9 A kérdező kommentje:
Vagyis nem feltétlenül.
2020. máj. 17. 13:01
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

A szavazáson nem vettem részt, mert Showder Klubosok jutottak eszembe, de sok kedvencem is onnan van, tehát azt nem merném kijelenteni, hogy ott csak rosszak vannak (Kőhalmit, KAP-ot kifejezetten szeretem) - közöttük meg az ilyen egyéb Comedy Central-os Showder-utánérzések szereplői közül pl. van olyan, főleg a fiatalabbak / új generáció közül, aki annyira jellegtelen volt, hogy már a nevére sem emlékszem... de akiknek a nevére emlékszem, Orosz György meg Szupkay. Amúgy meg az Aradi-Varga duó is nyomja a Mikroszkópon.

Dancsó meg humoristának számít már?

2020. máj. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Dancsó mióta humorista? Ő csak egy médiag*ci.
2020. máj. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Hú èn a szomszèd nèni produkciót ideges leszek szánalmat èrzek ès azon gondolkodom mièrt nevetnek mikor kellemetlen az egèsz szituáció amit teremtenek teljesen kivagyok tőlük de tènyleg 🤣😂
2020. jún. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Szomszéd Néni talán, nálam ők a legalja, de szerintem Rekopnak és Csenkinek sincs humora, nem beszélve a motorhang-utanzó retardról.
2020. aug. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bagi és Nacsa
2020. szept. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kormos Anett se semmi.


forgatókönyvíróként borzalmas, a fellépésein másról sem dumál, mint hogy mi van a gyerekeivel, férjével és hányan feküdnének le vele. Heti Hetesben is nagyon kínos volt.

Ha nem lenne "cukika", kíváncsi vagyok, érdekelne-e vkit.

2020. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!