Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiúknak fáj a szüzesség...

A fiúknak fáj a szüzesség elvesztése?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének de tényleg kíváncsi vagyok.A bunkók kerüljenek :)

2020. máj. 18. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
nem
2020. máj. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem fáj, csak teljesen tapasztalatlan, így meglehet, hogy kétbalkezes lesz az illető eleinte.
2020. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem fáj, és a lányoknak sem feltétlenül.
2020. máj. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Hát, egy esetben fájhat, ha a fityma még nem vált el teljesen a makktól, akkor az a behatolás hatására (főként ha óvszer nélkül, úgymond, boccs a kifejezésért, szárazon) leválhat, sérülhet, fájdalmat okozhat. Amúgy egy egészséges és funkcionális pénisznek nem fáj a szüzesség elvesztése:)
2020. máj. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem.Köszi a válaszokat
2020. máj. 18. 13:05
 6/10 anonim ***** válasza:
98%
Attól függ melyik szüzesség.
2020. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi fájna rajta...? Már ha a hagyományos értelemben vett, hetero szexra gondolsz.
2020. máj. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy fáj a pénisz, (de nem a makk), de ez nem az első szexre jellemző, hanem arra az esetre, ha sokáig nagyon merev állapotban van. Ezt vőlegény-betegségnek is mondják (abból az időből, amikor a vőlegény csak a nászágyon találkozott meztelenül a lánnyal). A barlangos testekben ilyenkor a sokáig álló vér annyira feszíti azok falát, hogy kellemetlen, de nem hasító fájdalmat okoz. Maga a szüzesség elvesztése férfiaknál nem fájdalmas. Kivételes eset, amit fentebb már említettek.
2020. máj. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%

Hát ... a kezeddel sokkal durvábban rángatod, mint ahogy a női nemiszerv, ezért is van hogy sokan első szexnél el sem tudnak menni vagy ha igen, elég sokáig tart nekik. Szimplán, mert erősebb stimulushoz szoktak hozzá a maszturbálással.


Ezért biztosan nem fog fájni.

2020. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó...már mint nekem nem fog fájni?(ebben biztos vagyok mivel csaj vagyok)
2020. máj. 18. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!