Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek is előfordul?

Veletek is előfordul?

Figyelt kérdés
Próbálok érthető kérdést feltenni.előfordult hogy valaki lebaszott valamiért és köpni nyelni nem tudtam vagy éppen válaszoltam,de úgy éreztem aztán hogy nem ezt kellett volna mondanom hanem aht amit a későbbiekben megfogalmaztam magamban.Vagy ugyan ez mikor külföldi szól hozzám...nem tudok válaszolni pedig értem mit kérdez...aztán elmegy...gondolkodom és beugrik a válasz...van ennek köze ahhoz hogy mondjuk nem szeretek kommunikálni emberekkel vagy mert szégyenlős visszahúzódó vagyok? Lehet ezen a problémán valahogy segíteni?

#Kommunikácio,emberek,társaság,félénkség,memória,zavar,zavartság,képzelet,magány
2020. máj. 18. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igen szokott lenni nekem is. Szorongás pánikbetegség és hasonló "betegség" is előidézheti, de egy hatalmas onbizalomhiany is lehet okozó, nekem utóbbi van ezért szokott hasonló lenni :) leblokkolok ozt viszlát :D többet kell emberek közé menni és nem lesz gond
2020. máj. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!