Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarország felszabadult!...

Magyarország felszabadult! Hogy érzed, milyen volt a karantén időszaka?

Figyelt kérdés

2020. máj. 18. 19:42
A kérdező szavazást indított:
1 - Nagyon rossz volt (rosszul éreztem magam, nem jutottam semmire, zavart a bezártság)
2 - Rossz volt (volt néhány jo dolog, de többségében nem éreztem jól magam így)
3 - Elment (voltak jó és rossz dolgok is, de nem hozott nagy változást az életemben)
4 - Jó volt (jól éreztem magam, de örülök, hogy kaptunk egy kis szabadságot)
5 - Nagyon jó volt (végre jutott időm más dolgokra is, többet lehet egyedül vagy a családommal, jól jött ez az időszak)
Egyéb (bővebben kifejtve)
64 szavazat
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

*jó

*lehetek

2020. máj. 18. 19:43
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
Nem elég hosszú. A sok simaagyú mindenhova menni fog, akkor is, ha nem kell.
2020. máj. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát igen, ezt én is tapasztaltam. De nem nagy baj, amíg mondjuk csak az utcán sétálgat, vagy nem zsúfolt helyre megy.
2020. máj. 18. 19:46
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

Nem gondoltam volna hogy az otthonülök(raadasul baràtok) majd le/kinéznek, csak mert en bejàrok dolgozni, de ök nem tudnak.

Szoval àtalakultak kapcsolatok.

2020. máj. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#4

De legalább ezt most derült ki, nem pedig olyankor, amikor számítottál volna rájuk a bajban. Biztosan találsz majd jobb barátokat :)

2020. máj. 18. 19:54
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Április közepéig izgalmas volt, mert új helyzet állt elő nekem is, majd egyre jobban depis lettem.
2020. máj. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szempontból nagyon rossz volt, hogy most mentem volna forgalmi vizsgára... Ráadásul nekem a jogsi nem csak a mindennapokhoz kell, hanem azzal szeretnék majd foglalkozni is (először Netpincér, aztán később kamionsofőr). Más bajom nem volt, amúgy se nagyon járkálok el sehova, de ez nagyon keresztbe tett. :S
2020. máj. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon élveztem. Nem hiányzott az érintkezés ezzel a roncs társadalommal. :D
2020. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#6

Én is így voltam vele, de szerencsére most kezdek jobban lenni. Remélem, te is jobban leszel!

2020. máj. 18. 20:21
 10/21 A kérdező kommentje:

#7

Ez szomorú, én is csalódott lettem volna. Viszont jó látni, hogy valaki nem csak B tervként megy sofőrnek, hanem tényleg elkötelezett és szereti a munkát. A vizsgát biztos hamarosan be tudod pótolni, mindenkinek érdeke, hogy ez az ágazat is működjön.

2020. máj. 18. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!