Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az ember...

Miért van az, hogy az ember válaszol itt egy kérdésre, még esetleg utána is néz, összeszed dolgokat, rendesen leírja... és másnap visszanézek: 0%?

Figyelt kérdés
Mikor tényleg segítő szándékkal, és tudod, hogy jót írsz, akkor miért pontozzák le? Nulla magyarázat, senki nem fűz hozzá semmit. Csak 0%. Miért!?

2020. máj. 19. 06:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%
Mert a többség azt hiszi, tetszik-nem tetszik alapon kell értékelni. Ezért szokták pl a szo szerint idézett törvényt is lepontozni.
2020. máj. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
65%

Szerinted miért?

Nem az oldalt programták így. A felhasználók nyomkodják a gombokat. És ki lehet itt felhasználó? Bárki és név nélkül. Az anonimitás az Interneten azt a lehetőséget jelenti, bárki bárkinek a bőrébe belebújhat. Sajnálatos, hogy legtöbben a kötekedő, bunkó, "csak nekem lehet igazam", visszaigazolást kereső karaktereket választják, az empatikus, érdeklődő, hadd lássak meg másik nézőpontot is nézőpont helyett.


Voltak itt már, akik konkrét gyilkossággal fenyegetőztek.

És volt itt, aki komoly algoritmusokat vitatott meg.


Tudod, ide bárkit beengednek.

2020. máj. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
12%
#1 Hol pontoztak le szó szerinti törvényt?
2020. máj. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
14%
Pl?
2020. máj. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%

Van egy érvelési hiba:

[link]


Nem véletlen, hogy egy tömeg nem nevezhető tudományos, vagy hiteles forrásnak.

A tömegek pszichológiájában bizony le van írva, hogy hamis, de hangzatos infók könnyebben terjednek tömegben, mint valós, igaz infók.

2020. máj. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
2020. máj. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
65%
Engem is lepontoztak, amikor az egyik kérdésre olyan választ adtam, amit munkámból kifolyólag ki más tudhatna, ha nem én, de nyilván az sem volt hasznos :D
2020. máj. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
13as komment stílusára mi jellemző az adott linken? Ha leveszed a jogi részt, a maradék mit közöl a szóhasználatával?
2020. máj. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
42%

Ahogy #1 írja, nem megfelelően használják a reakció gombokat.

Én most épp azon vigyorgok, hogy az étkezési sóhoz való szubjektív viszonyom átfordult pirosba. Mik vannak! :D

2020. máj. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
60%
Én szoktam örülni a 0%-nak is, néhány helyen ez azt jelenti, hogy igazam van, és nem tudnak belekötni a válaszba, így aztán mennek a pirosak. Ám legyen :)
2020. máj. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!