Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kicsit kellemetlen helyzetbe...

Kicsit kellemetlen helyzetbe kerültem hogy jöjjek ki belőle jól?

Figyelt kérdés

Egyik szomszédom dolgozott nálunk, a munkát rendben elvégezte. Közben, ahogy haladt, kiderült, hogy több munka lesz, mint amit megbeszéltünk. Megcsinált mindent. Utána megkérdeztem, mivel tartozok, ő mondott egy alacsony összeget, én kifizettem. Eddig rendben is lenne, viszont utána gondolkodtam, hogy ez a munka jóval többet ért, idejéből is többet áldozott, meg anyagot is adott a sajátjából, és azt nem számolta fel. Én sem kapcsoltam rögtön, hogy többet adjak, mint amennyit kért. Most így utólag hogy menjek oda, milyen szöveggel, hogy ne legyen égő, se neki, se nekem, de kiegészíteném az összeget, amit kért, mert én most úgy érzem, hogy tartozásban vagyok. Még vissza se tudom segíteni, legalábbis munkában nem, mert amihez én értek, ahhoz ő is.

Segítsetek már, itt olyan jó ötleteket szoktam olvasni, hátha sikerül ebből a helyzetből viszonylag jól kijönnöm. Nem akarok visszaélni vele, hogy ilyen rendes volt velem.



2020. máj. 19. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idő telt el azóta,hogy megcsinálta?
2020. máj. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2 nap. Azóta nem találkoztunk
2020. máj. 19. 09:36
 3/8 Floawh válasza:
100%
Szerintem ez semmiképp nem lenne kellemetlen helyzet, csak szimplán "jófejség".
2020. máj. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Oda mész és el mondod neki amit itt is le írtál. Ez nem ciki...
2020. máj. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
"Szia, figyu már, a múltkor ahogy elmentél, csak akkor jutott eszembe, hogy nem lehet, hogy keveset kértél? Mert ha beleszámolom azt, hogy..." és itt elmondhatod, amit leírtál
2020. máj. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az jóval cikibb, hogy nem mész át és nem beszélsz vele erről. Ebben a gondolatban semmi olyan nincsen, ami gáz lenne, annyi a megoldás, hogy átmész és elmondod neki ezt.
2020. máj. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem fog elfogadni több pénzt (pont azért, mert ciki), de egy házi süteményt vagy bort szerintem szívesen elfogadna.
2020. máj. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az osszeg nagysagrendjet. Ha esetleg tul szereny lenne, es tudnam, szeret vmi jo italt, akkor azt adnek neki.
2020. máj. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!