Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolsz erről? 🤔

Mit gondolsz erről? 🤔

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nem tudom ti,hogy vagytok vele de engem kifejezetten zavar ha valaki csak azért mert más a véleménye egy dologról pl. itt az oldalon, akkor lenézi a másikat. Már csak azért is, mert ő nem így gondolja. Hahó emberek vagyunk. Mindenkinek van saját véleménye. És az a természetes dolog, ha mindenkinek más. Ezt el kéne fogadni.Nem pedig lenézni a másikat vagy neki,, ugrani,, úgymond. Szerintem van más megoldás is.



#vanmásmegoldás #ezazénvéleményem
2020. máj. 19. 23:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
És te miért nem fogadod el azt ha én emiatt lenézek másokat? Hee?
2020. máj. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én személy szerint egyetértek veled.

De meg kell érteni, a helyzet hevében gyakori a jól átgondoltság hiánya és ugye a névtelenség még egy lapáttal rátesz.

2020. máj. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én elfogadom, ez a te döntésed. Viszont ettől függetlenül nekem még mindíg az a véleményem amit leírtam. Én ezzel nem akartam megbántani senkit.Egyszerűen csak véleményt nyilvánítottam. +kíváncsi vagyok arra, hogy ki, hogy látja ezt. 🤷‍♀️
2020. máj. 19. 23:59
 4/12 anonim ***** válasza:
Neked is el kéne fogadni, hogy vannak ilyenek ha már ezt tanácsolod nekünk.
2020. máj. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez engem is zavar. Az oké, hogy az ártó véleményt lepontozzák, de itt szinte mindent, ami eltér az adott kategória fősodrától. Pl. ha valaki leírja, hogy neki az ilyen vagy olyan alakú emberek tetszenek, akkor sokan egyből támadásnak veszik.

Az is zavar, hogy sokan a véleményüket tényként állítják be. Ha valaki alátámasztja a véleményét tényekkel, akkor az okés. De, ha valaki erre is képtelen, akkor szánalmas. Jó példa erre, amikor valaki az elektronikus zenét vagy épp a rockot szidja, hogy az nem zene, mert épp géppel csinálják vagy csak üvöltöznek benne.

2020. máj. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

2.válasszoló, teljesen egyetértek azzal amit mondasz igen általában itt csúszik el az egész. Viszon mivel emberek vagyunk azért kicsit tekintettel lehetnénk másokra(pl.:az érzéseire)

Az rendben van, hogy van egy véleménye valakinek és el meri mondani stb.De szerintem nem mind1, hogy hogyan. Mert azért gondoljunk bele. Nekünk, hogy esne?! Nem tudhatjuk az a személy mit élt át aznap, milyen nehezen szedte össze magát már csak ahhoz is, hogy fel mérje tenni azt a kérdést. Lehet néhány embernek ez tök könnyen megy, de nem vagyunk ugyan olyanok! (ez nem kifejezetten neked szólt 2.)

2020. máj. 20. 00:09
 7/12 A kérdező kommentje:

3.válasszoló,én elfogadom.

Csak vannak dolgok amiket szépen/kultúrát emberi módon is lehet közölni a másikkal, nem pedíg úgy, hogy a lelkébe taposunk. 🤷‍♀️

Ezt úgy általánosságban mondtam/írtam.

2020. máj. 20. 00:20
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyrészt, egyetértek abban, hogy lehet a dolgokat szépen is előadni.

Másrészt, általában ez semmit sem ér, csak fél percig simogatja az illető lelkét, aztán ennyi.

Konkrétan ezen az oldalon is volt olyan kérdés, ahol oldalakon át szidott a kérdező és még páran, hogy milyen tapló voltam. Aztán, rá 2 napra rám írt a kérdező, bocsánatot kért és azt írta, hogy igazam volt és kellett valaki, aki végre őszintén szembesítette a dolgaival.

2020. máj. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

5.válasszoló,köszönöm.

Van igazság abban amit mondasz, de ez is ember függő szerintem.

Van akinek szépen elmondod és megérti, megpróbál változtatni a dolgokon. De persze van ennek az ellenkezője is. 🤷‍♀️

2020. máj. 20. 00:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Valóban, de ezen az oldalon inkább az a kategória fordul meg, aki csak panaszkodik, de nem változtat. Elég fura nézni, amikor valaki kiírja tízszer ugyanazt a kérdést, felismered és azt látod, hogy egy csomóan jófejen próbálnak segíteni... De, tudod, hogy nem fog nekik menni.
2020. máj. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!