Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hívta már valaki a "haza...

Hívta már valaki a "haza kisérő telefont?

Figyelt kérdés
Hogy zajlik egy beszélgetés? Miről lehet beszélgetni? Elmesélhetem például hogy milyen volt egy napom?

2020. máj. 21. 23:40
 1/6 Thispain ***** válasza:
15%
Nem tudtam, hogy létezik hazakísérő telefon, de ha egy olyat fel kéne hívni, amikor hazamész(ha a sajátod), akkor lehetnek ott bajok.
2020. máj. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Bármiről lehet, miután megadtad a tartózkodásodat.
2020. máj. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
#2 nézz utána mi az!
2020. máj. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem úgy rémlik, hogy hívtam már. Nem volt kifejezetten rossz tapasztalatom, de egy kicsit régen történt a hívás ahhoz, hogy fel tudjam idézni a pontos benyomásomat.


Kibővített időintervallumban kellene működniük, hiszen TÚLSÁGOSAN MAGUKRA HAGYOTT EMBEREKET kellene segíteni a telefonközpontosoknak.


Hogyan lehetne pénzt gyűjteni, adományozni nekik? Milyen XI. századi elektrotechnikai alkalmatosság vagy bankkártya típus segítene abban, hogy elegendő bevételük legyen?

2020. máj. 22. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem igazán vagy tisztában azzal, hogy ez mi, mert marhára nem arra való, hogy unalmadban felhívd őket beszélgetni.
2020. máj. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es válaszoló vagyok.


Nagyon sokan lehetnek bajban akár fényes nappal is - amilyen a közbiztonság manapság - tehát ezért nem ártana kibővített időintervallumban működniük.

2020. máj. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!