Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy zajlana számotokra a...

Hogy zajlana számotokra a tökéletes csók menete? Milyen körülmények között lenne nektek a legromantikusabb, legjobb élmény?

Figyelt kérdés
Légyszi írjátok oda a végére, hogy férfiak vagy nők vagytok -e :)

2020. máj. 22. 23:17
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
95%

Hát a tökéletes első csók remélem majd olyan lesz, amit majd egy jó párkapcsolat követ. Szeretném, ha a lány abszolút az esetem lenne és én is neki. Szeretném, ha ez a csók mondjuk lezárása lenne egy barátságnak és kezdete valami komolynak. A helyszín mindegy, csak legyen szép helyen, nyugalom legyen és lehetőleg ketten legyünk, csak egymásra kelljen koncentrálnunk. Lehet este vagy napközben is, csak történjen meg minél előbb, mert azért már vágyom rá.

20/F

2020. máj. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
93%
Igazából bármilyen helyzetben tud romantikus lenni, ha csak ketten vagytok, ha tetszik a másik, és megtörténik, és érzed azokat a bizonyos pillangókat a gyomrodban, hogy eláraszt az az érzés, és tetőtől talpig megmozgat, szinte a lelkedig hatol, akkor az jó. Nemtudom mondjuk egy férfinek milyen, én nőként onnan tudom hogy jó, hogy hatással van rám. Jellemzően libabőr és egy erős eufóriaérzet a hasamban kíséri ha jó, és ez a legjobb élmény számomra az egészben :) Mondjuk ez mindig csak az első pár alkalomnál volt, egy 3 éves kapcsolatban sajnos már teljesen más érzés, és ritkán van ilyen. Nekem buszmegállóban volt a párommal, és azthiszem nyári estén romantikusabb, mint nappal, és egy randi utáni búcsúcsók az nagyon hatásos tud lenni.
2020. máj. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
80%

Hát a helyszín igazából majdnem mindegy, legyen mondjuk a Margit sziget.

A lány egy csini nyári egyberuhában lenne, például ebben:


[link]


Egymás mellett állnánk és egymásra néznénk mosolyogva. Majd ő a két kezébe fogja az arcom, és megcsókol, én pedig az oldalára teszem mindkét kezem.

Még mindig csókolózva, lassan végighúzom a kezét az oldalán a derekáig, ő pedig a hajamba túr. Pár másodpercre abbahagyjuk a csókot és összeérintett homlokkal egymásra mosolygunk.

Aztán ő mindkét karjával átkarolja a nyakam, magához ölel és úgy folytatjuk a csókolózást. Én szintén magamhoz ölelem és az oldaláról átcsúsztatom a kezeimet a hátára. Majd megszakítom a csókot, egy nagyot belepuszilok a nyakába és a vállába fúrom az arcom, magamba szívva a bőrének és a ruhájának az illatát.

Így állunk szorosan ölelkezve egy ideig, én a vállán pihentetem a fejem, ő pedig a hajamat simogatja, néha pedig belepuszil ő is a nyakamba.

Utána leterítenénk egy pokrócot egy árnyékos részre, és ott töltenénk el egy csomó időt.

Eljátszanánk azt a jelenetet az Armageddonból, amikor Liv Tyler épp Ben Affleck előtt hever, és Ben pár darab állatfigurás keksszel játszik Liv hasán, és ezzel szórakoztatja őt. Na, meg megmasszíroznám a vállát, talpát, aztán ő felülne, én pedig az ölébe hajtanám a fejem és így simogatná, cirógatná a hajamat, miközben beszélgetünk.

Meg vinnénk magunkkal szőlőt és azt adogatnánk egymás szájába :D

A végén pedig természetesen kézenfogva hagynánk el a szigetet.


Áá, abszolút nincs szeretethiányom, tényleg :D

Asszem megyek sírni xD

Na jó, azt talán nem :D


F

(bár szerintem ez a leírásból egyértelmű volt)

2020. máj. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer egy lepukkant sorozoben sikerult elkovetnem egy nem is annyira nekem "szant" lannyal eletem legjobb csokjat (akkor 20/F), kb 10 percen keresztul megszakadt a kulvilag mindkettonk korul. Csak baratok voltunk, vagy kozeli ismerosok, talan rosszkedvuek epp, kicsi vonzalom is, italok kikerve, cigire ragyujt, es egy hirtelen osszenezes, egy meggondolatlan pillanat, de egy szamomra 20 eve is oszinte, hosszu csok (es egy-egy bukott meggyujtott cigi) volt a tokeletes. Ha nem is egy lepukkant kocsma fustos, fatyolos, sapadt fenye a legidealisabb, egy teltajku, bar nem nekem teremtett lannyal, azt hiszem, ez volt a legromantikusabb,amire emlekszem. A masik egy Demjen koncerten volt, o 16, en 18, szakado eso, es "Hogyan tudnek elni nelkuled". De ez olyan snassz :D
2020. máj. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
30%

Nekem a csok az szex. Nem lehet anelkul, annyira erotikus szamomra. Fiatalon taszitott. No vagyok.

Egymas atolelese az, agyban, mar vizszintesen egymasnak esve ruhaban. Veget erni nem akaro csok es birkozas. Ruhak ledobasa.

Szex. Es kozben is neha csok.

2020. máj. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
84%

Nekem az első kb 17 éves koromban volt és nagyon váratlanul ért, és zavarba is jöttem. De jó volt hogy végre túl voltam rajta xD


A legjobb első csók pedig a mostani pasimmal volt, első randin ráadásul. Annyira egymásra hangolódtunk, hogy mikor hazament egyértelmű volt valamiért h csókkal köszönünk el. De az akkor olyan jó volt, hogy igy kb azelőtt senkivel nem esett ilyen jól.

Valahogy már így abból a csókból éreztem hogy szeretjük egymást és együtt leszünk soká vagy nemtudom, de sokat elárult és sokat jelentett.


Aztán aznap kellett mennem fogdokihoz. Eléggé parázok fogorvosnál, épp a szurit adta be, és mondta hogy lazitsak és gondoljak valami nagyon szépre. Aztán egész végig erre gondoltam, és kb nem is éreztem semmit amit a doki csinált :D


24/l

2020. máj. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
84%

Először is ne legyen büdös a szája:)

Az,hogy milyen a tökéletes,attól is függ,mi a szitu.Ha egy vadabb jön,hirtelen felindulásból,az is jó,meg az apró szájrapuszis előjátékkal fűszerezett is.A helyszín nagyjából mindegy,csak ne zavarjanak.

39/f

2020. máj. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
41%

Nekem nem a romantikus az élmény.

Hanem pl bulikban kicsit izzadtan kicsit iluminàltan kicsit fütötten, agyon tàncolva, egy hullàmon vagyok valakivel kapàsbol megy az együtt tànc,ö is "mashol van ill ugyanott mint en" es tetszik es nincs agyalàs meg tervezés meg formularitàsok tömkelege, csak a zene es a mozgàs es az ugy "elvisz"mindkettönket mentàlisan "màshova".

Es most itt nem natur a szexualis ösztönökröl irtam(de persze benne van a vonzalom) hanem vmi joval többröl.


Életemben egyszer volt.

De kiràngatott belöle a bnöm...:D


25l

2020. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
66%

*utolso vagyok

Talàn ahhoz hasonlit mint a hàzibuliban mikor a srac a lànyra adja a fülest es "màshol"vannak valahogy mindketten tömegben ugyan de mégis csak ök vannak ott ketten es szinte nincs külvilàg.

Csak epp ehhez nem kell füles :)

2020. máj. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
85%

A lényeg, hogy nyugodtan legyünk és csak kettesben, senki se zavarhasson, nézhessen közben. Pl valamelyikőnk lakásában, ahol el tudunk lazulni mindketten. Ha ez megvan akkor már minden adott a romantikához.


2020. jún. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!