Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit vartok az elettol?

Mit vartok az elettol?

Figyelt kérdés
Kort es nemet is.
2020. máj. 23. 00:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

leginkább a halált, de egy héten belül

27/l

2020. máj. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Szeretném megtalálni azt a dolgot, ami igazán boldoggá tesz, ami nem csak egy "kapaszkodó", és azzal szeretnék foglalkozni. 26/L vagyok, eddig nem sikerült még olyan dolgot találnom, ami igazi lelkesedéssel töltene el, ami önmagáért motivál, de bízom benne, hogy sikerülni fog. Ezen kívül szeretnék fejlődni még, jobban megismerni önmagam és megbocsátani, feldolgozni a régebbi dolgokat.
2020. máj. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

Igazából szerintem nehéz ezt megfogalmazni, mert nem várok el semmit, ugyanis a dolgok rajtam állnak vagy buknak.

Röviden szeretném beteljesíteni a jelenlegi álmaimat és céljaimat, és sose szeretnék rosszabb helyzetbe kerülni, mint amilyenben most vagyok. Eddig nagyon jó életem volt, ennek a folytatására törekedek.

19/L

2020. máj. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
A végét.
2020. máj. 23. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Az ékezeteket a betűk fölé. Ti nem?
2020. máj. 23. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Volt, hogy képeztem magamat, de nem lett szerencsém vele: lett papírom, de nem alkalmazom a tanultakat. Van munkám, amit utálok, váltani szeretnék. Nincs családom (szülő+tesón kívül). Összesítve nem tudom.

Túlélni az életet. (38F)

2020. máj. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Azt várom, hogy boldog legyek, legyen pénzem, amiért meg is dolgozom, és munkaidõ után ne zaklasson senki. Most vagyok félúton l. 28/f
2020. máj. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Semmit.A dolgokat nem várni kellene,hanem tenni értük,de nekem nincs már elég erőm hozzá.Amúgy sincsenek céljaim,amiket el akarnék érni,nincsenek terveim,amiket meg akarnék valósítani,és nem álmodom.Nincs miről. 39/F
2020. máj. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Legalabb annyit ami mindenkinek megadatik a környezetemben.

Minimum parkapcsolat csalad munka baratok.

Minimum legalabb ennyiröl szolnia kéne, ha nagyobb dolgokra màr vàgyni sem merek.

25n

2020. máj. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a halálomat... 24/L
2020. máj. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!