Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért megy itt ez a megkülönbö...

Miért megy itt ez a megkülönböztetés?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre ha egy pasi ír ki bármilyen kérdést itt akkor egyböl jönnek az ilyen lenéző és megvető kommentek és a troll válaszok.Ha egy lány ír ki itt kérdést,de mellete van az L betü,akkor egyből jön a kommentek hada,mind normális,privátokról nem is beszélve.Komolyan ne értem ezt az egészet.
2020. máj. 23. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Az egész nyugati világban ez megy. Ha köré nőttél egy puncinak akkor az egész életed egy hatalmas pozitív megkülönböztetés.
2020. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Teljesen más itt a gyk. meg a való világ. Én középkorú nőként (azt mondják rólam helyes vagyok). Soha nem tapasztaltam azokat a hatalmas előnyöket amiket itt a nőkről állítanak. A házasságomban én vagyok a tanultabb, a keresetünk egyforma. Én vezetek autót! (Férjemnek nem volt kedve megtanulni. Minek? szerinte.)Aztán kapaszkodjatok, hogy ilyen is van: Nekem nagyobb a szexuális étvágyam!!!! Nem úgy lenne ez normális a gyk. szerint, hogy én a nő vagyonokat szerzek a nemem miatt. A férjem feltétel nélkül hódol, hogy szexhez jusson! Mert itt a gyk. ilyeneket ír össze!

Tessék körülnézni a való világban!

2020. máj. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Esküszöm össze fogom gyűjteni az összes olyan kérdést ahol egy nő írja, hogy megutotte a párja, ti, senkiháziak meg kiosztjátok, hogy na úgy is kell neked, mert biztos csináltál valamit, vagy épp azért érdemelte meg mert ilyen erőszakos alfákra nedvesedik, miközben ti, a tökéletes, kedves, intelligens angyaloo itt álltok 35 évesen szüzen, pedig ti nem vernétek meg.

Ti akkor kaptok a pofatokra, amikor próbáltok beolvasni a nőknek, és rájuk tolni minden felelősséget azért, mert egy rakás szar az életetek. Arról meg nem a nők tehetnek, hogy majdnem minden kérdésetek ilyen.

2020. máj. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Miért ki is tehet arról ha az agresszív párja összeveri a nőt? Pisztolyt fogtak talán a fejéhez hogy összejöjjön vele? A férfi nyílván egy féreg de a nőt sem tudom sajnálni, ha neki ez kell, akkor ez kell.


30 éves nem szűz, párkapcsolatban élő férfi.

2020. máj. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ma 14:36


" nőt sem tudom sajnálni, ha neki ez kell"


igazad van

2020. máj. 23. 16:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem írom bele a kérdésbe, hogy melyik nemet képviselem, vegyesen kapok ilyet is, meg olyat is.
2022. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!