Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyetemi, kollégiumi közösségb...

Egyetemi, kollégiumi közösségből kiközösítik azt aki depressziós, búskomor és céltalan?

Figyelt kérdés
2020. máj. 23. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Leszarják.
2020. máj. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy sokkal kisebb eséllyel tesz szert barátokra.

Én a mi szakunkon nem ismerek ilyen személyt, de lehet csak azért nem, mert elsiklok mellette.

2020. máj. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Egyetemen már érettebbek az emberek, mint például egy középiskolában.

Nem hinném, hogy kiközösítenének valakit emiatt. Max nem keresik a társaságát a búskomorsága miatt.

2020. máj. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen nincs olyan, hogy osztályközösség (hacsak nem nagyon kicsi az évfolyam). Nem kötelező jópofizni az emberekkel, simán végig lehet csinálni úgy, hogy még a neved sem jegyzi meg senki.
2020. máj. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kiközösítés, a te döntésed, hogy részt veszel-e közösségi programokon (ha egyáltalán szerveznek a te kolidban) vagy sem. De különösebben senkit nem érdekel mit csinálsz.
2020. máj. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok kiközösítve, de barátaim sincsenek.

Van pár haverom, akikkel együtt tanulok, vagy jegyzeteket osztunk meg egymással, de ennyi.

Többet senki sem akar tőlem.


Fáj, de elfogadom. Nem vagyok megnyerő személyiség, és még egy piára a haverokkal sem vagyok "alkalmas", hisz EÜ okokból absztinens vagyok.


F

2020. máj. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!