Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felnőttek! Mit csinálnátok...

Felnőttek! Mit csinálnátok másképp ha visszamehetnétek a 16-17-18 éves korotokba? Érnekelne milyen felnőttnek lenni, milyen nehézségekkel küzködtök?

Figyelt kérdés

A választ előre is köszi.

17/F



2020. máj. 23. 19:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Ha megint olyan fiatal lehetnék:

1 tanulnék.

2. Spórolósabb lennék

3. Sportosabb lennék

És ami meg fontosabb nem várnám a felnőtt létet

2020. máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem mennék vissza mert életem egyik legszörnyűbb időszaka volt
2020. máj. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

A saját életemen nem változtatnék. Csak azt sajnálom, hogy nem tudtam részt venni a Budapest Parádén, a Viva Tv-n néztem, amikor volt részlet közvetítés, az utolsókor, 2006-ban voltam 16 éves.

Inkább anyukámat vezetném rá, hogy az anyja mekkora egy féreg, és ha egészségesen élni szeretne, akkor szakítsa meg vele a kapcsolatot. (Anyukám 3 éve meghalt daganatos betegségben, 12 évig küzdött vele. Az anyja egy igen rosszindulatú, minősíthetetlen ember volt és erre anya csak későn jött rá.)

2020. máj. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Hogyan tudtatok elhelyezkedni a végzettségetekkel? Számított valamit hogy tanultál vagy sem?

2020. máj. 23. 20:12
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Én az egyetemet kihagynám és szakmát tanulnék. Külföldre mennék valószínűleg a szakmámmal.
2020. máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem orvos lennék, hanem mérnök, az orvosként itthon abszolút nem vagyunk megbecsülve. Ezen kívül minden szembejövő nőt megpróbálnék ágyba vinni, ahelyett, hogy várnám az okos, aranyos, szerető társat.
2020. máj. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Más lottószámokat játszanék meg.
2020. máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

Nehézségről is kérdeztél. Nekem csalódás, amit elértem. Én olyan egyetemi végzettséget szereztem, amit ma idehaza nem fizetnek meg. Szerettem volna a jelen koromban már előbbre tartani. Nekem ez a nehézség az életemben, ezt elfogadni.

Ha az ember szerencsés és az életkezdéshez tudják szülők támogatni és egy jól keresett és jól fizetett végzettséget szerez, és hozzá egy jóra és előre törekvő személyiség társul, akkor manapság sokra viheti. Így én mindenképpen azt javaslom a mai fiataloknak, hogy fontolják, mire adják a fejüket, mit tanulnak.:)

2020. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

Megtanulnék angolul,vagy németül,szereznék valami piacképes szakmát/diplomát és lelépnék az országból.

Amúgy érettségim van,az szart sem ér.Most segédmunkás vagyok.

2020. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
12%

középiskolába csak a nyelveket tanulnám. Érettségi után marketing et tanulnék online kurzusokból. Ha el tudsz adni profittal online.. akkor tied a világ. Szana szét fognak fizetni a cégek és csinálhatsz online bizniszt is.


alkalmazotti létet egy életre elfelejteném. Fizessenek meg a teljesítményemért kimagaslóan és ne a napi 8 órámért.

2020. máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!