Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetek akkor,ha a szomszé...

Mit tehetek akkor,ha a szomszéd úgy közeledik felém és úgy viselkedik ,mintha hozzátartozója vagy barátnője,neje lennék ? Én fiatal nő vagyok ő 65 körüli. Nincs közelemben erős valaki,hogy őt rá küldjem. Néha félek lépcsőházba,utcára kimenni már.

Figyelt kérdés

Közvetlen,folyton a testem közelébe megy fel .Szinte súrol,én már nem győzök a korláthoz tapadni.

Vigyorog ,mintha rokon lenne és még lekezelő is valahol.

Nem egy szomszédnak kezel,akit nem ismer és még ha fiatal de felnőtt már Nem ismerem és nem ad távolságtartást,közvetlenkedő de úgy,hogy hatalmaskodik mellette .

Más idősebb bácsi még előzékeny is ,ha olyan a körülmény ,kedves,figyelmes,udvarias,segítő is.

Itt amúgy is akad nem normális lakó ,de ettől külön félek.

Szeretnék párt ,csinosan öltözködnék de ez miatt külön nem merek már jobban öltözködni.

Nem akarom ,hogy ő nézzen,méginkább beinduljon.

Eleve még az exet sem engedtem még el teljesen érzelmileg.

Egy kedves barát inkább jót tenne,mint ez a helyzet.

Folyton fenyegetetten érzem magam és kiszolgáltatva.



#szomszéd #aggódás #tolakodás #erős valaki #közvetlenkedő
2020. máj. 24. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Akarsz róla beszélni?
2020. máj. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Írok pár tippet hátha tudd segíteni.


Ha nem engedted még el az exedet akkor szólhatnál neki, hogy segítsen ki, tegyen úgy előtte mintha még mindig együtt lennétek.


Amikor meglátod a szomszédot tegyél úgy mintha dolgod akadt volna ezért sietsz haza/el valahova.


Ha nagyon nem javul a helyzet akkor 'tedd helyre' az öreget. Mond meg neki, hogy sok az, amit csinál.

2020. máj. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

jo hangosan, hogy a tobbi szomszed is hallja, mondd neki hogy na de Laci bacsi, nem szegyelli magat, kikezdeni az ilyen fiatal nokkel?! a maga lanya lehetnek...

kozben legyel komoly, ne tudja elviccelni, hatha akkor eszreveszi magat.

2020. máj. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Ordítsd el magad legközelebb ha meglátod: ,,Potemix! A legnyugvó napnak is van ereje!”
2020. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérjél tőle pénzt kölcsö, egyből kerülni fog!
2020. okt. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!