Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem hiányzik a karantén?

Csak nekem hiányzik a karantén?

Figyelt kérdés
Az egész karantén időszakot utáltam, és azt vártam mikor lesz már vége, és most hogy mondhatni vége (nagyjából), kezd hiányozni. Olyan jó volt úgy lemenni kutyát sétáltatni, hogy kihalt volt minden, nem kellett kerülgetni senkit. A buszok üresek voltak (nekem kellett járni dolgozni), boltokba se volt tömeg. Szóval, hiányzik ez a része. Van még valaki így?

2020. máj. 24. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
kijárásí tilalom volt nem karantén és persze mindenkinek hiányzik a tömeget senki nem szereti a társaságot meg mindenki
2020. máj. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Mindennek van több jó / rossz hatása is egyszerre .
2020. máj. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 MancsWolf ***** válasza:
94%

Kijárási korlátozás volt, nem tilalom.


Egyébként igen. Nekem is jobban tetszett a tömeg nélküli élet.

2020. máj. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Őszintén szólva nem bánnám, ha az egész életem így telne. (úgy értem, a víruson kívül minden ígymaradna.) Főleg az online oktatás miatt. Az egyetlen negatív dolog viszont az, hogy itthon meg a családtagok bántanak.
2020. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Minket semmilyen formában nem érintett ez az egész járvány, nem értünk rá foglalkozni ezzel, rengeteg munkánk volt és folyamatosan bejártunk a munkahelyre. Az egyetlen különbség a csökkent reggeli forgalom volt, ami persze jó lett volna, ha örökre így marad... :)
2020. máj. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Érdekes. Nekem az jutott eszembe, ami angliai hirdetéseken olvastam pár éve : ha tömegben vagy, te vagy a tömeg.


Persze, jobb nyugodtan élni, de hiányzik a szabadon mozgás is. Annak meg az a feltétele, hogy többi ember is szabadon mozoghasson. Ez meg tömeget jelent. Így maga a tömeg egy kellemes szabadság és egy kényelmetlen korlátozás egyszerre.


Kíváncsi leszek, milyen, mentalitásbeli változást hozott hosszú távon ez a pár hét korlátozás!

2020. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Nekem az jutott eszembe, ami angliai hirdetéseken olvastam pár éve : ha tömegben vagy, te vagy a tömeg."

Én hetente kb. egyszer megyek a belvárosba, akkor is mindig tömeg van, néha otthon maradhatna más is nemtömegnek. (nem a kora reggeli ill. délutáni forgalomról beszélek, akkor megértem, hogy muszáj)

2020. máj. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bevásárlás külön káosz. Azt sosem értettem. Május 2-án olyan tömeg volt az ósönben, nem volt parkoló. Inkább be se mentem. Az a tömeg más tömeg. Az nem hiányzik.
2020. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A május 2 az kivételes, az beesett egy ünnepnap és egy vasárnap közé, márpedig többnapos hétvégén mind éhen halunk, ez köztudott.
2020. máj. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még tart, de nagyon hiányozni fog ha vége :( olyan jó volt reggel csak felkelni meginni a kvt és kezdeni a melót. Ha meg be kell járni kelhetek hajnali 3kor hogy beérjek 6ra
2020. máj. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!