Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dolgoznátok többet azért hogy...

Dolgoznátok többet azért hogy előbb hazaérjetek külföldről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

24 éves leszek egy hónap múlva és már egy ideje kint dolgozom külföldön. Eddig is heti 48-56 órákat dolgoztam. Most arra gondoltam hogy még plusz egy műszakot bevállalnék.Eddig úgy csináltam hogy hétfőn egész nap dolgoztam tehát kb. 16 órát és még bevállalnám mellé a pénteket. Plusz Szombat 8 óra. Ez így nagyon soknak tűnik egyenlőre és különösen a péntek azért lenne megterhelő mert előtte nap is este 10-ig dolgozom másnap reggel pedig már négykor felkéne kelni tehát jó esetben 5 órát tudnék aludni.Így azt számoltam hogy kb. három hónappal előbb haza tudnék menni a tervezettnél. És ugye valamit valamiért. Szerintetek ez még kb. kilenc hónapon keresztül bírható? Tehát heti 64 óra munka?A munkatársaim teljesen hülyének néznek már így is dehát elvégre dolgozni vagyok kint nem itt szeretnék megöregedni. Kilenc hónap alatt ennyi munkával nem fogok becsavarodni? Tényleg teljesen tanácstalan vagyok hogy valóban megérné-e? Nyilván komoly terveim vannak a jövőre nézve és vállalkozásra is adnám a fejem, arra is terveim vannak. Csak hát mindennek a mozgatórugója a pénz


2020. máj. 25. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha munkaidőn kívül tényleg csak pihenni tudsz (azaz nincsenek kint haverok, ismerősök akikkel csavarogni lehetne, és tényleg a pénz miatt vagy kint) akkor kibírható. 9 hónap sok idő, de 5 év is milyen gyorsan eltelik, hát még 9 hónap.

Össze kell szorítani a fogaid és a cél lebegjen a szemed előtt. Dolgozni mentél ki. Az, ha 3 hónappal hamarabb érsz haza, szerintem teljesen jó motiváció. Csináld, én azt mondom.

2020. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sima sofőr vagyok furgonon minden fele járok európában és azon kívül is,összes vissza kell dolgoznom hol éjjel és hol nappal átlagban napi 12-16 órát dolgozom vagy többet,kivéve vasárnap mert akkor általában pihi van vagy csak lazán kell mennem pár órát szóval be tudom osztani az időt.

Ha sokáig ilyen 15-18 órákat dolgozom havi 20000 km megyek és 3-5 órákat alszom gondolom én le robbanok,szerintem inkább legyen 18 hónap neked mint hogy tönkre vágd magadat.

2020. máj. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne csinald. Ne keszitsd ki magad teljesen! 3 honap az igazan nem sok.

A testverem is ezert kapott servet meg tolta mint allat.

2020. máj. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

En inkabb addig elkezdeném kiepiteni az itthoni vallalkozasom. Kapcsolatok ügyfelkörök kialakitasa, tudni mindent az adozasrol stb


Különben nem érné meg nekem a belem kihajtani azert, hogy hazajöjjek a semmibe munka nelkül es mig nem lesz vmi bevételem itthon, addig feléljem a pénzem. Ezert kar hajtani hogy itthon abbol egyek/költségeljek x honapig

2020. máj. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még, csináld fokozatosan.


Először a pénteket hagyd ki, menjen a szombat.


Aztán két hét múlva ,meglátod hogy megy, menj pénteken.


De ha vannak haverjaid, akkor eszedbe se jusson.

Inkább bulizz.

Fiatal vagy meg 3-6 hónap nem oszt nem szoroz.

2020. máj. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pontosan ez a legnagyobb problémám hogy senki nincs itt kint velem csak én magam vagyok. Ezért is vágyom minél előbb haza. Egyébként már át tanulmányoztam a lehetőségeimet otthon nem hasraütésre vágnék bele. De ahhoz még úgyis kell pár év mivel tapasztalatot is kell szereznem stb.És természetesen az otthoni „pihenés” alatt is képezném magam. Utána elkezdem az iskolát és tapasztalatot szerzek.
2020. máj. 28. 15:33
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyira ne siess haza...nincs itt semmi érdekes.
2020. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kevesebbet. Magyarország az egyik legrosszabb hely a földön. Ostobaság ide sietni.
2020. jún. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En se sietnek haza, 24 evesen meg rengeteg idod van.

Ha nincs mit csinalnod munka utan, akkor kezdj el tanulni.

Foleg azert se siesd el a dolgot, mert jelenleg ki tudja, hogy mi lesz okotber-novemberben amikor azzal riogatnak, hogy jon a masodik virus hullam.

Meg par honapot kibirsz, tanulj!

2020. jún. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!