Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudom hogy egy lusta szenny...

Tudom hogy egy lusta szenny vagyok, de összefoglalná valaki, hogy mégis mi van a koronavírussal?

Figyelt kérdés

Szóval kezdünk kilábalni belőle? Lehet tudni, hogy meddig van még karantén? Ilyenek...

Köszi!


2020. máj. 26. 02:00
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Nyitnak az uzletek, kerthelyiseges szorakozohelyek, stb. Tavolsagot kell tartani meg maszkot hordani itt-ott. Szerintem mar vege, nem is volt (itthon) soha akkora veszhelyzet, amennyire nagy dobra vertek.
2020. máj. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem LETT akkora vészhelyzet, mint amekkora lehetett volna, és azért nem, mert idejében jöttek a korlátozó intézkedések.
2020. máj. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Kettes, semmifele korlatozo intezkedes nem volt, amit barki betartott volna. A forgalmasabb helyeken (Stadionok, Ors Vezer ter, Nyugati, stb) UGYANAKKORA forgalom volt, mint azelott, maximum szorakozasbol nem tomorultek egy helyen az emberek. De nalunk a setany pl tele volt folyamatosan, a bezart jatszoter helyett kb 10 meterrel arrebb, a szokokutaknal jatszott egyutt a kornyek osszes gyereke.

Nem voltak ezek akkora intezkedesek, amiknek a hianya eseten jelentosen mas lenne a helyzet.

2020. máj. 26. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 karacsonyi krampusz válasza:
10%

Szép napot neked Kedves kérdező!


..először is ne ocsmárold magad,mert ez nagyon negatív gondolkodás!...Te nem vagy ilyen és ezért tégy meg mindent hogy a továbbiakban sem legyél az (mármint lustálkodó és szenny)!

A virushelyzetről meg jobb ha nem is tudod a valódi okát és célját(ha komolyan gondoltad hogy felteszel ilyen kérdést).

Szerintem vagy nagyon nem vagy képben a dolgokkal,vagy teszteled az embereket...nagyon remélem nem a kékvérűek beépített embere vagy...

Egy jó tanács:informálódj,kutakodj,tanulj,gondolkodj reálisan,légy résen!Ha túl fiatal vagy,akkor beszélgessél idősebb korosztállyal a témáról...szerintem a vészhelyzet addig tart ameddig az illetékesek akarják...???...bármit megtehetnek,ne feledd,ez nem mi rajtunk múlik!...érted??? BÁRMIT!

Sajnos több infót nem írhatok mert ez itt nem a reklám helye!!!

Bocsika!...tudod, a nagytesó figyel ám mindenütt!

Na,páá tesvérem! Légy résen és gondolkodj másképp,ha tudsz...

Legyen Szép napod! KITARTÁS!

2020. máj. 26. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
74%

1) Ez egy új, tünetmentesen fertőző járvány, amiről keveset tudunk és egyelőre nincs gyógymódja. Különösen az idősebbekre veszélyes és esetenként durva szövődményei lehetnek.


2)Világszerte korlátozó intézkedéseket vezettek be, hogy lassítsák a terjedését, mert így nem terhelődik túl az eü. rendszer.


3) Magyarországon szerencsére korán bevezették ezeket, így egy legutóbbi kutatás szerint alig száz-kétszázezer ember kaphatta el eddig. Márciusban találták meg az első fertőzötteket, április elején 500-ról tudtak, május elején 3000-ről, most a 4000 felé közelítünk. Eddig mintegy ötszázan haltak itthon bele. Egyelőre úgy tűnik, hogy május elején tetőzött, amikor kb. egyszerre 2000 beteg volt, azóta csökken a betegszám.


4) De ez nem jelent kilábalást, hiszen a járávny továbbra is itt van és még nincs ellene gyógymód, szóval bár enyhítettek a korlátozásokon, továbbra is érdemes óvatosnak maradni.

2020. máj. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
Most hétvégén amikor a kocsmába szétcsaptam magam olyan érzés volt mint a korlátozások előtt mintha már nem lenne és nem is lett volna.Ment a cigi körbe,egymást ölelgettük bent lehetett ülni maszk nélkűl.Aztán másnap felkeltem elmentem boltba láttam a sok maszkos embert tudatosult bennem hogy még tart a cirkusz bár már nem akkora mint március-április.Szerintem ha van is még vírus szép lassan elengedjük.
2020. máj. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!