Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Ackermann...

Mi a véleményetek Ackermann Dávid eltünéséről? Szerintetek hogy történhetett?

Figyelt kérdés

Évek óta foglalkoztat ez a történet,mostnában jutott újra eszembe a története.


Az én verzióm:

Dávid nem ismerte azt a társaságot ahová került,már nekem ez is furcsa,hogy Dávid a barátnőjével találkozott és erre ott voltak ezek a srácok.


Azt magyarázták MÁR A BESZÉLGETÉS ELEJÉN AMIKOR SZÓ SEM VOLT ERRŐL hogy Dávidnál valami lötty volt, szerimtem meg náluk volt valami drog amiből Dávid is kaphatott.


Lehet hogy rosszul hatott rá és úgy voltak vele hogy hagyjuk itt majd helyre jön és beesett a vízbe vagy valaki elvitte,bár azt nem hinném,mert akkor azért csak feltűnt volna valakinek,akkoriban rengeteg taxis volt arra,droszt is volt és jár arra a villamos meg az emberek is.


De lehet hogy a haverjai tettek vele valamit?

De ha nem is ismerték akkor mit?

Vagy lehet hogy ezek a srácok az ellneségei voltak?

Akkor nem hiszem hogy belement volna Kolozsvári Ági a barátnője.


És ami a legfurcsább,hogy ez után simán a csaj elment külföldre és ugyan úgy élte az életét mint eddig,és ami még nagyon gyanús hogy megváltoztatta az adatait és nem volt segítőkész Dávid segítségében sem,amit nem értek mert a szerelme volt.


De ha tegyük fel beesett a vízbe akkor hogy a fenébe lehet az,hogy a telefonja és az iratai kinnt voltak

De ha belegondolunk akkor ha valaki beledobja a vízbe vagy valami akkor nem gondolom hogy kiszedi a cuccait a zsebéből (a lakáskulcsa azóta sincs meg)

De a barátai is teljesen össze vissza keverik a sz*rt.

Az egyikük azt mondja,hogy volt nála lötty a másik trió meg azt hogy nem.


De ha ennyire hazudni akarnak akkor.miért nem beszélték.meg hogy mit mondanak mert ez elég átlátszó.


Az is lehet hogy egy hajó vagy valami motorcsónak vitte el,de miért vitték volna el?


Ha valaki gyalogosan rabolja el akkor nagyon valószínűtlen hogy senki nem veszi észre se egy arra járó rendőr,sem a villamos vezető,sem a villamos ban ülő emberek,sem a hídon átkelő emberek,sem egy taxis.


A rendőrség is furcsa,olyan mintha nem akarnának foglalkozni az üggyel.


Sok értelme volt 2009 Októberén kimenniük arra a részre ahol állítolagosan tartózkodtak de amúgy az sem 100 százalék,hogy ott voltak,lehet hogy a cuccait (telefonját iragait)

Direkt elvitték és lehet hogy bedobták egy kocsiba és elvitték a szervkereskedők mert nekem ez hihetőbb lenne mint az,hogy a mólón csak úgy eltűnik.



Szerintetek hogy történt ez az ügy?



#rejtély #Margitsziget #eltűnés #Tax,villamos,arra járó emberek #Emberek,család
2020. máj. 26. 17:02
1 2 3 4 5 6
 1/56 A kérdező kommentje:

Most gondoloztam ezen a dolgon és az jutott eszembe, hogy lehet,hogy Dávid barátnője szakítani akart Dáviddal.


Elég valótlan számomra az,hogy a csaj az volt barátjukat is elhozza úgy, hogy Dávidnak nem is szól.


Valahogy úgy érzem,hogy Dávid volt az áldozat ebben a "buliban".


Biztos,hogy benne voltak a sràcok,vagy bele kötöttek Dávidba.


Volt egy riport ezekkel a srácokkal,és elég tré volt a kinézetük.


Valahogy furcsállom őket.

De azt sem lehet tudni,hogy milyen viszonyban voltak Ági és Dávid.

Lehet,hogy össze vesztek valamin és ez egy bosszú volt Ági részéről mert ő volt a felbújtó mint azt lehet következtetni.

Ha nem lenne nagyon benne az ügyben akkor segítené a nyomozást nem igaz?

Mégis csak a barátja tűnt el azon az estén.

De szerintem ezt már leírtam.


Viszont volt egy cikk,ezzel a címmel.

-Tanúk ismerik Dávid titkát - 2009.11.02


[link]



Ez is elég érdekes,a tanúk tuti nem hazudnak, miért lenne érdekük?


Szerintem amikor a tanúk látták Dávidot biztos már kábítószer hatása alatt állt.

Amiről nincs szó ebben a cikkben az nem más,mint a gyanús társaság,róluk nem ír..

Lehetséges,hogy ott hagyták egyedül?

Lehetséges!

Mi történhetett ez idő alatt vele?

Elrabolták?

Akkoriban sajnos sok ilyen eset volt.

Lehetséges hogy szervkereskedők elrabolták.

De hogy a fenébe rabolják csak úgy el, hogy egy arra járó ember sem veszi észre?!

Margit sziget és környéke este is elég forgalmas.

Ha baleset érte akkor is látniuk kellett volna.

Megint ott tartok ahol eddig,fogalmam sincs,hogy mit kéne hinni.

Én már azon is gondolkoztam,hogy lehet hogy nem isa Margit sziget-en voltak.

De akkor hogy látták a tanúk?

2020. júl. 16. 12:43
 2/56 A kérdező kommentje:

Az is lehet hogy Dávid elment sétálgatni,mert csalódott a bandába vagy ilyesmi.

És lehet hogy akkor egy eldugott részen rabolták el,bár azt nem értem hogy akkor a telefonja,hogy került elő?!

Ha elarabolják akkor valószínűleg nem került volna elő.

Ha pedig úgy rabolják el hogy elveszik a telefonját,iratait akkor miért került volna elő?

Vagy lehet hogy megfenyegették, hogy menjen úszni.

Még ez a leghihetőbb mert akkor kirakja a cuccait hogy ne menjen tönkre.

De lehet hogy úgy bevolt állva hogy elmerült és elsodorta.

A kulcsa viszont a mai napig nincs meg.

Ha kirakja cuccait akkor a kulcs sem maradhatott volna ki.

2020. júl. 16. 12:57
 3/56 anonim ***** válasza:
92%

Bennem csak kérdések vannak mert én balesetetre következtetnék illuminàlt àllapot es ott a Duna.

Vizben keresik egyàltalàn?


En azt nem értem a tàrcàin iratain nem volt ujjlenyomat ki tehetette a rendörség elé? Es mièrt nem vitte be az illetö, hogy talàlta?

Minden lépten nyomon be van kameràzva, de abbol sem làtni semmit?miért nem az volt az elsö megnézni?

2020. júl. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:

#3 idióta

#4

Keresték októberben ugyanott...

Semmi esély hogy ugyanott megtalálják .

Ez az ujjlenyomatos dolog jó ötlet,elvileg egy hajléktalan találta meg.

A kamera kuka,mert kitörlődött a felvétel.

Azért hogy ne teljen be a memória törlésre kerül a 2 napnál régebbi fájl pl.

2020. júl. 16. 21:16
 5/56 anonim ***** válasza:
80%

A haverjai azt mondták, hogy visszament vízért mert szomjas volt, ami nem csoda könnyűdrogok fogyasztása mellett. Szerintem is ez az illuminált állapot okozta a vesztét, kitette az iratait meg a tárcáját mielőtt bement a vízbe és ott elkábulhatott és elsodorhatta a víz. Másképp nem tűnik csak el egy ember.


Másrészt meg személyesen is ismerek hasonló esetekhez tartozókat akik nem mentek be a tv-be szerepelni, semmilyen média nem foglalkozott az esettel, de nagy valószínűséggel ez az eset jókor történt meg ahhoz, hogy a média felhasználja valamilyen új törvény elfogadtatásához. Így működik a tömegmanipuláció.

2020. júl. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
42%

Sumiman eladtak szervkereskedonek. Kulonben miert valtoztatta meg a telszamat a csaja meg a tarsasag miert nem akart segiteni a szuloknek...?


Egy 10 honapos tanulnanyi korut draga. Vmibol elo kellett teremteni a penzt pl.

H csatlakozott hozzajuk az a sok idegen?

Egy direkt bedrogozott embert konnyen elrabolnak. Siman kirakjak az iratokat meg telot. Azok vezetnek nyomra.. a kulcs nem.

2020. júl. 17. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
79%

Tény, hogy nem tudjuk, mi lett vele, de én kevesebb furcsaságot látok ebben a sztoriban.

Adott egy srác, aki járogat egy csajjal, de igazából ez amolyan időkitöltő kapcsolat, a csaj megy a világ másik felére, és esze ágában sem volt folytatni a kapcsolatot. Ez nem egy komoly, életre szóló szerelem volt, inkább csak egy laza kaland (legalábbis a csaj részéről), így én nem látom annyira furcsának, hogy a csaj ennyire passzívnak tűnt. Egyoldalú kapcsolat volt, a lány részéről szó sem volt itt nagy szerelemről. Abban sincs semmi meglepő, ha egy fiatal, 18 éves nem fog magába roskadni, ha valami rossz éri. "Az élet megy tovább". Neki céljai voltak, és nem fogja a jövőjét eldobni életerős, fiatal nőként.

Aztán adott egy alkoholmámoros társaság. Nem egy visszafogottan, egymás mellett rendben sétáló társaságról van szó, hanem egy amolyan link, részeg suttyókból álló bandáról, és ment mindenki a maga ütemében. Normál esetben még egy szorosabb társaság sem fog árgus szemekkel figyelni, ha te mondjuk elszaladsz inni, vécézni, miegymás. Szerintem majdnem mindenki volt már olyan helyzetben, hogy valaki a társaságukból pár percre elment a szükségleteit kielégíteni, és senkinek nem az volt az első gondolata, hogy talán szemmel kéne tartani, nehogy baja legyen, miközben vizet iszik. Főleg, hogy vélhetően ittas, és egymással jól szórakozó fiatalokról van szó. Szerencsétlen srác meg egyszerűen beleesett a Dunába.

2020. júl. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:

#7 sok igaszság van amit írsz,de én még ennek ellenére is azt mondom, hogy a srácok tettek vele valamit.


Ebben a videóban nagyon gyanúsak


[link]



#6

Simán lehet!

Ez a sztoriban a leghátborzongatóbb,hogy még a nyomouásban sem segítenek,és az email címet tel számot is megváltoztatta a csaj.

"H csatlakozott a sok idegen?"

Ez is furcsa, hogy Dávidnak nem is szólt Ági,hogy ott lesznek ezek a srácok is.

De miért nem?!

Könnyen ellehet rabolni,de hogy tudják ezt észrevétlenül?



#5

Az is lehet, hogy így történt és ez magyarázná azt is hogy miért kussol a társaság..

Ugye nem akarják,hogy drog.miatt bajba kerüljenek.

Simán lehet ez is,csak megint azt nem értem, hogy ezt nem veszi észre egy ember sem.


Sehol egy szemtanú!

2020. júl. 17. 16:03
 9/56 A kérdező kommentje:

Igazából lehetséges hogy a vízben végezte,mivel ugye a mollón voltak és a lépcsőn találták meg a telefonját.


Más különben hogy került volna oda?

Szerintem biztos ott végezte!

2020. júl. 17. 16:06
 10/56 A kérdező kommentje:

Kép:

[link]

2020. júl. 17. 16:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!