Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem nem tudok senkivel...

Úgy érzem nem tudok senkivel se beszélgetni, senkinek se megnyílni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szóval 21 éves vagyok, és az utóbbi időben rendkívül sokat érzem úgy, hogy a mélyebb dolgokról, gondolataimról (például arról, hogy mi nyomaszt stb.) nem tudok beszélni senkivel. Van barátom, barátaim, tehát nem arról van szó, hogy ne lenne rá lehetőségem, szimplán csak félek talán megnyílni.

Van vagy volt valaki hasonló helyzetben? Van valami tippetek hogy tudnék erre megoldást találni? Szeretnék ezekről beszélni, de rendkívül megalázónak találnám és attól félnék, hogy úgyse értemének meg.

Bocsi, ha összeszedetlen, de a válaszokat előre is köszönöm!



2020. máj. 26. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezeket mind ki lehet fejezni, ha akarod 🙂 A gondolataidat, az érzéseidet, és még a félelmeidet is attól, ha ezeket elmondod. Főleg pároddal. Bizalom az kell, és az nem egyszerű... talán fokozatosan lehetne növelni ezt, a könnyebb dolgoktól haladva a nehezebbekig.


De sokszor nem szükséges másokkal beszélni ezekről. Ha csak ki akarod adni magadból, akkor a gyakori is jó hely... anonim. Leírhatod nekem is, mi jár benned, gondolataidban, meghallgatunk 🙂


Én általában csak magammal beszélem meg az ilyen dolgaimat, mert ezeket csak én oldhatom meg magamnak. Nem egyszerű ezt megtanulni.


(Amúgy meg nem tudok segíteni, mert én meg az a típus vagyok, aki a komoly beszélgetéseket, és mély témákat imádja, és hát ebben fejlődtem mindig a természetemnél fogva, önkénytelenül. Laza ismerkedéshez és csacsogáshoz meg totális analfabéta vagyok 😃 )

2020. máj. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!