Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki nem szeret, attól...

Ha valaki nem szeret, attól miért próbál meg még jobban lehúzni?

Figyelt kérdés
Már nem vagyunk együtt, mert szakított, de ha tovább húzza akkor lehet én szakítottam volna. De valahogy nem értem, hogy ha az elején valakinek én vagyok élete szerelme, akkor utána már hirtelen miért vagyok csak egy semmi. Lefeküdtünk többször is, tehát nem az első szex után szakított. De a kapcsolat vége fele az exekről beszélt, és még a külsőmet is kritizálta, amire előtte sose talált kivetnivalót. Az elején nem kicsit feltornázta az önbizalmamat, mindig dicsért, és olyanokat tett meg amiket előtte más sosem pl. bemutatott a családjának, felvállalt engem. Büszkének éreztem magam, hogy végre ha megyek valahova, akkor én is tudok valakivel mutatkozni, és hogy végre életemben először én is szeretetreméltónak éreztem magam. Csak aztán kiderült hogy semmi sem volt igaz, ugyanolyan nulla az exem előtt, mint utána. Persze ő most már egy másik nővel nagyon boldog, megadta neki azt, amiről én valaha csak álmodhatok, már össze is költöztek.
2020. máj. 26. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgygondolhatta, hogy tartozol neki.

Ez lehet vélt vagy valós is.


Van aki úgy gondolja, mivel csalódást okoztál neki így tartozol is. (pszcihológiai eset)


A legtöbb ember sajnos egész életében nem jut el addig a felismerésig hogy amiben két ember van, abban mindkettő felelős.


Ezért kell a kötelező biztosítás is a kocsikra többek között.

2020. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs önbizalma, és a saját hibáit próbálja rád kenni. Tudod, így szabadul meg attól, hogy felelősséget kelljen vállalnia a saját érzéseiért. Szóval tele van negatív érzésekkel, és ha mindent rád ken, akkor azt hiszi, hogy már nem kell tennie semmit azért, hogy jobban legyen.


Magyarul nagyon gyenge jellem, tudattalan magával, az érzelmi működésével. Ez a fajta felelősséghárítás amúgy leggyakrabban szülői minta.


A legjobb minél előbb tiltani az ilyet.


Most még mindig felzaklat ez téged? Mi segíthetne?

2020. máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!