Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit láttál műtét közben?...

Mit láttál műtét közben? Amikor altatás alatt voltál volt álmod, vagy találkozás, vagy szellem tapasztalat neked?

Figyelt kérdés
Nekem két éve volt orrműtétem, és gázzal altattak el. Nem álmodtam semmit, nem voltam a túlvilágon sem. Mintha elaludtam. Nem fájt semmi sem.

2020. máj. 27. 01:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hat éves koromban volt vakbél műtétem, amikor altatásban voltam pont ugyanolyan volt, mintha aludtam volna csak úgy szimplán otthon. Alvás közben se érzel fájdalmat, csak ha felkeltenek vele.
2020. máj. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mérges voltál amikor felkeltél a műtét után? Én emlékszem a 10 éve történt szájpadlás műtétem utánról, hogy mérges voltam a szüleimre, és mondtam nekik hogy utállak :D kb 4 percig tartott, utána lenyugodtam. Akkor történt amikor felkeltem.
2020. máj. 27. 01:16
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kivittek a műtőből este, akkor nagyon boldog voltam, hogy minden rendben ment, a szüleim pedig végig engem vártak az ajtó mellett. Én örültem, mert így meg tudtam gyógyulni.
2020. máj. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én nem értem :D pedig " magamnál " voltam :D tudtam, hogy mit akarok mondani... vmiért mérges voltam kb 4 percig, mert rövid volt.
2020. máj. 27. 01:22
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én műtét előtt végig az orvosokat zaklattam az "ez micsoda?" kérdésekkel, szerintem ők kifejezetten örültek, hogy végre elaludtam. Nekem az egész pár másodperc volt, pont mint az alvás.
2020. máj. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem csak altatás volt, hanem szétküldtek rendesen gyógyszerrel is... Nem emlékszem semmire, de elvileg elég gátlástalanul viselkedtem
2020. máj. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mármint altatás után
2020. máj. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Értem. És számoltatok vissza míg el nem aludtatok?
2020. máj. 27. 01:25
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hat évesen engem inkább az érdekelt, hogy miért világítanak pofán egy hatalmas lámpával :D
2020. máj. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem. Arra emlékszem, hogy kérdezgettek, de nem nagyon tudtam válaszolni.
2020. máj. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!