Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket mi zavar a legjobban...

Titeket mi zavar a legjobban a szórakozóhelyekben?

Figyelt kérdés
Most a járvány kapcsán tűnt fel, hogy amióta bezártak a szórakozóhelyek, mennyivel nagyobb rend, tisztaság, nyugalom és béke honol a városokban. Feltűnt, mennyi negatív hozadéka van ezeknek a lebujoknak, ezzel kapcsolatban pedig érdekelne, kit melyik "hozadéka" zavar leginkább a diszkóknak, kocsmáknak, házibuliknak.

2020. máj. 28. 01:13
A kérdező szavazást indított:
Az egész szórakozóhely zavar tokkal-vonóval.
A rengeteg szemét amit széthagynak maguk után (üveg, csikk stb).
A hányás, vizelet és emberi ürülék az utcán, kapualjakban, tömegközlekedésen.
A túl hangos zene.
Az ordítozó, éneklő, kurjongató részegek.
Óvszer, tampon, tű.
A tumultus.
A kábítószerdílerek és egyéb balhés alakok megjelenése a környéken.
A megemelkedett ingatlanárak.
Semmi nem zavar a szórakozóhelykben.
52 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem érdemes egy kalap alá venni a házibulikat ezzel
2020. máj. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem az zavar, hogy én nem tudok menni :D Szociális fóbiával csak a falat tudnám támasztani és nincs is kivel :/
2020. máj. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 Hát pedig nagyjából azonosak: ott is ordít a zene, ott is óbégató részeg tinik vannak, onnan az utcára lépve is összehánynak mindent meg széthagynak egy vagon szemetet, talán az ingatlanárakat nem befolyásolja egyedül a felsoroltak közül.
2020. máj. 28. 01:45
 4/9 anonim ***** válasza:

A házi buli nincs mindennap. Ugyanakkor sokkal jobban zavaró lehet, de könnyebb megbeszélni és athívni a szomszédot is és egyszerűbb korábban kezdeni és nem hajnalban bosszantani azt, aki másnap dolgozik.


A szórakozóhelyekkel a legnagyobb bajom, hogy későn kezdődik a buli. Én délután 3 és este 9 között olyan bulikat tartottam az egyetemi éveim alatt, amire azok is eljottek 100km ről, akár, akik már nem voltak egyemisták.


Egy buli nem attól jó, hogy másokat zavar és hajnalig tart.

2020. máj. 28. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

Zavaro buliknak csak egy ellenszere van ... azonnal ra kell durrantani egy ellenpartyra. Hivni kell a haverokat es egy sokkal zavarobb bulit kell serkenteni, akkor mar nem fog zavarni a masik tarsasag orultkodese.


Kutyaharapast szorevel :)

2020. máj. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2-es, elmenjek majd veled bulizni?? :D
2020. máj. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 Leitatsz, hogy feloldódjanak a gátlásaim vagy mi? :D


#2es

2020. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Te sem jártál még házibuliban édes öregem. Ez nem egy amcsi film. Nálunk nem szokott üvölteni a zene, feltakarítunk mindent, ha hány is valaki, a lakáson belül, de azért már felnőttek vagyunk, nem okádásig iszunk. Köze nincs egy szórakozóhelyhez, nem tudom, hol éltej
2020. máj. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7-es, nem kell ahhoz konkrétan leitatni valakit. Max egy üveg sör vagy egy pohár bor, és már érzed is, hogy kezdesz oldódni, de még nem vagy részeg.


6-os voltam.

2020. máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!