Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy ember az élet minden...

Ha egy ember az élet minden területén sikertelen, mondhatjuk, hogy a létezése teljesen értelmetlen?

Figyelt kérdés
2020. máj. 28. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Milyen siker? Mi az, hogy siker? Ki mondta, hogy sikeresnek lenni a cel?
2020. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Definiáld mi a létezés értelme? Miért kell, hogy egyáltalán értelme legyen?
2020. máj. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valóban nem sok értelme van a létezésnek magának. De van élet ami értelmesebb mint a másik. Számomra az, ha az ember elér valamit. Nem csak úgy tengleng a világban, hanem alkot valamit, hasznára van a világnak, vagy más embereknek. De van aki semmi hasznosat nem csinál, ellenben a létezése kárt okoz.
2020. máj. 28. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Semminek nincs értelme. Mit számít a gazdagság, ha halálodkor úgyis elveszik?
2020. máj. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne értelme, nem született volna meg az illető.

Hallottam egyszer ezt, hogy : "Az élet értelme, hogy értelmet adj az életnek." Ez jópofa. Rajtam múlik mit kezdek a lehetőséggel. Ha semmit, az se baj. Az is élet. Nem vagyunk egyformák. Több embernél láttam már, hogy 40-50 körül volt egy váltás az életükben, és akkor virultak ki igazán.

2020. máj. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!