Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen szemüveg a divat most?...

Milyen szemüveg a divat most? Ami nekem tetszene tenyleg odivatu? Kep

Figyelt kérdés
[link]

2020. máj. 29. 09:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%

igen kissé ódivatú ez már rég nem divat


ezek most divatosak

[link]

[link]

2020. máj. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi .

Eddig azt hittem tuloznak hogy odivatu

2020. máj. 29. 09:31
 3/13 anonim válasza:
86%
Szemely szerint en frászt kapok az utolso szemuvegtol amit beraktal. Szerintem ez mar elalvult es persze attol is fugg hogy kinek hogy all.
2020. máj. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pont mint az elsö olyan van neki
2020. máj. 29. 09:32
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Ne a divatossagot nézd hanem azt, hogy álljon jól és kényelmes legyen a viselete(illetve ahogy mozgatod a szemed ne essen bele a látómezőbe a keret).

Szerintem amit te linkeltel az se divatja múlt. Ami tényleg ódivatú az az sztk szemüveg szódásszifon lencsével.

2020. máj. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem az. Ebben is vannak csinos fémkeretek. Mondjuk a szín kicsit könyvelőjucis, a forma meg nagyon kevés embernek áll jól az üveg szélének arcra vetett árnyéka miatt... De próbáltam fel már én is ilyen félkeretes megoldást annak ellenére, hogy az sztk-s "hipszter" szemüvegre esküszöm, és jól állt ez is :D
2020. máj. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Jó esetben nem egy évig fogod hordani, hanem sokáig. Csak azt nézd, hogy jól álljon és legyen kényelmes. Azt nem tudhatod, hogy mi lesz a divat jövőre, lehet, hogy pont ez.

Az én kedvenc szemüvegem idén 22 éves. Nem volt olcsó, de tökéletes. Még mindig.

2020. máj. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ódivatú az a keret, amit linkeltél. Engem inkább csak a szín zavar, én a sima, fekete vagy semleges színű keretekre esküszöm. A legtöbb embernek nincs egy millió különböző színű keretes szemüvege, a semleges színek viszont minden ruhához és hajszínhez mennek, elegánsak. Hülyén nézhet ki, ha mondjuk egy ünnepségen vagy egy temetésen feketében vagy, csak a szemüveged piros.
2020. máj. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne a divatot nézd szemüvegben, hanem hogy jó helyen legyen a pupillád (kb. középen kellene lennie - ezt szemészeten mondták nekem egyszer), és hogy te kényelmesnek érezd a viselését.

Én pl. most nem kapok olyan keretet, ami korábban a legjobb keretem volt napszemüvegnek, mert az most "nem divat" (csesszék meg... amit kapok, az meg nem kényelmes, folyton igazgatni kell).

2020. máj. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Manapság inkább a sötét, vastag keretű szemüvegek hódítanak, de egyébként tényleg ne az legyen az elsődleges szempont, hogy mi a divat. Inkább az, hogy te miben érzed magad jól, és neked mi tetszik.
2020. máj. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!