Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akinek törött már el csontja...

Akinek törött már el csontja a múltban..?

Figyelt kérdés
Nektek is sajog/szúr ebben az időben az a végtagotok, amit eltörtetek?
2020. máj. 29. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, egyik se.
2020. máj. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé fáj. 30 alatt vagyok pedig...
2020. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem egyik sem.


De jo pàr êvig terhelésre fàjdalmaim voltak. De elmult. Màr a terhelésre sem fàjnak.

2020. máj. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Óvodás koromban a bal csuklóm. Naggyon ritkán sajóg szúr. Viszont a jobb bokám ami többször kiment, mjad lett egy rézsleges szakadás benne, naz az szinte mindig.
2020. máj. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a talpamban tört el az V. lábközépcsont (vagy erősen megrepedt, nem volt egyértelmű az orvos) kb 7 éve. Úgy emlékszem, hogy 1 évig biztosan fájt még, de utána teljesen elmúlt, pedig rendszeresen szoktam futni is.


24/F

2020. máj. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem még mindig benn van a fémlap és a csavarok (felkar), benn is maradnak már örökre. Nagyon ritkán érzem, főleg nagyobb frontváltozásnál, de fájni akkor sem fáj.
2020. máj. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekem 10 éve törött el, és amikor front van, néha szoktam érezni ahogy sajog, de most valamiért alig tudtam kinyújtani, szóval azt hittem, hogy másokra is nagyobb hatással van a mostani front. De örülök, hogy a többségetek megúszta :)

#2 Kitartást...

2020. máj. 30. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!