Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy lány miért van fent...

Egy lány miért van fent Facebookon "egyedülálló" állapotban, ha van barátja?

Figyelt kérdés

Több ilyen lányt látok fent Facebookon. Legtöbbjüknek van valakijük,

még közös képet is készítenek magukról. Van egy lány is a körzetemben

akit ismerek, és egyszer utalt rá hogy neki is van barátja.

Ő is "egyedülálló" állapotú lányként van feltüntetve a közösségi oldalon.


Ennek mi értelme van?


Én több lehetőséget latolgattam már.


Az első az hogy nagyon rossz párkapcsolatban van, és így akar kijutni

belőle. Így ad szabad utat a többi fiúnak hogy próbálkozzanak

nála, addig még nem jön neki a megfelelő srác, utána dobja az előzőt.


A másik lehetőség szerintem az, hogy még nagyon friss a kapcsolata,

és egyenlőre ezért nem akar változtatni az "egyedülálló" állapotán.


És talán még egy lehetőség.

Az egyik ilyen lány is így csinálja akit ismerek, aki kábé 10/10-es csaj.

Tehát fullos. Nála azt gondoltam még hogy ezzel akar felvágni.

Azzal hogy ő még egyedül álló, akármennyire 10/10/es csaj, és majdnem

minden srácot megkaphatna egy csettintésre, de ő mégis egyedül álló mert

nem kaphatja meg minden fiú annyira tökéletes, és ezzel jelzi ezt.


Szerintetek milyen lehetőségek vannak még erre?


Ha tudtok, ti is írjatok még ilyen példákat.



2020. máj. 30. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem gondoljuk túl! :D

Egyszerűen csak nem akarjuk beállítani. Nem tartjuk fontosnak, hogy ott is mindenki tudja. A képek és a szövegek alatta elég bizonyíték.


Vagy lehet tényleg friss.

2020. máj. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Én teljesen elfelejtettem megváltoztatni, egészen addig, amíg meg nem kérte a kezem a párom. Akkor voltunk 5. éve együtt. Nem, nem vadásztam más srácokra, nem játszottam az elérhetetlent, nincsenek gondjaim az elköteleződéssel, egyszerűen csak nem bújom és frissítgetem napi szinten az adatlapomat.
2020. máj. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Minek? Én például nem akarom hogy mindenki ott gratulalgasson nekem, meg "sok boldogságot" meg hasonló fa..ságok. Nem a facén élem az életem, és ez így is van jól. Nem arra való hogy a hozzad hasonló kangörcsösök csekkolják az állapotom, és ha nincs bejelölve senki már mehet is a menet. Ha ezt akarnám, társkeresőznek.

És a legtöbb lány így van ezzel.

2020. máj. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ot eve nem szorakoztam a Facebook beallitasokkal, nekem mondjuk pont in relationship van beallitva, de annyira jelentektelennek tartom, hogy ha 20 eve szingli lennek, se allitanam at. Nem eri meg azt az egy percet sem ra pazarolni.
2020. máj. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Apropó tudja valaki hogy hogy lehet ugy állítani az állapotomon hogy ne kerüljön ki senki falára hogy xy új lakóhelyet állított be, vagy epp párkapcsolatot. :D
2020. máj. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
lehet elfelejtette, vagy nem erdekli. en is csak most, 3 ev utan allitottam be hogy kapcsolatban vagyok (elotte nem az volt hogy egyedulallo, egyszeruen semmi infot nem adtam meg). nem a kozossegi mediaban elem az eletemet, aki akarta, eddig is tudta hogy kapcsolatban vagyok
2020. máj. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5 activity logbol kitorlod. az ilyen allapotvaltozasok automatikusan posztolodnak, de ha nem akarod, akkor activity logba belmesz es onnan torlod
2020. máj. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is értem ezt a funkciót, nem is tudom, miért létezik. Szerintem teljesen felesleges. Egy közös képből meg felé kiírva, hogy "szerelmem" egyértelmű a kapcsolat.

Különben is, mikortól érdemes ezt egyáltalán beállítani? Az első hónaptól még nem jó ötlet, egy év után beállítani meg már fura.

2020. máj. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát én semmit nem teszek ki alapból, olyan a profilom, mintha évek óta nem használnám.


Nem is értem miért kell minden szart kitenni oda...


Vannak akik azt is kiteszik minden nap, hogy milyen színű zoknit vettek fel az nap. Meg vannak akik csak kb beszélgetésre használják, ezért nem tesznek ki minden f*szágot.


Szerintem ezt a kérdést kicsit túl gondolod.

2020. máj. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam üresen van hagyva az az opció, pedig 11-ik éve élek házasságban.

Igaz, nem nyilvános az oldalam, nem gyűjtök fűt-fát ismerősnek, a rokonaim, barátaim és a közeli ismerőseim meg tisztában vannak a családi állapotommal.

Hacsak nem tesz fel valaki hetente magáról különböző delikvensekkel csőröző képet, akkor általában akiknek kell tudniuk, hogy mi vele a helyzet, azok tudják is.

2020. máj. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!