Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit érzel, amikor meglátsz...

Mit érzel, amikor meglátsz egy rendőrt?

Figyelt kérdés

2020. máj. 30. 19:12
A kérdező szavazást indított:
Nyugodt maradok.
Úgy érzem, fel fogom hívni magamra a figyelmüket.
Nyugtalan vagyok.
Utálom a rendőröket.
Félelem fog el.
Semmi különös, nem változik semmi.
Tisztelem őket, és bízom bennük.
59 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Mivel tudom, hogy semmi rosszat nem követtem el, ezért igazából semmit.
2020. máj. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Eszembe jut, hogy mekkora gēcik
2020. máj. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha jol nez ki akkor nem bánom, ha meg nem akkor tartom a tavolsagot ikabb (sokszor igazoltattak mert qrvának hittek, és mert bandáztam a barátaimal folyton megszondáztattak):(((
2020. máj. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
A veszélyhelyzetig kifejezetten biztonságban éreztem magam, amikor megláttam őket. Viszont március óta félek tőlük, és már soha az életben nem fogják visszanyerni a bizalmamat. Úgy érzem, hogy egy rendőrállamban (világban) élek. Megérte a kormányoknak ez?
2020. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Levillantom őket 320-al :)
2020. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Tegnapelőtt az egyik rendőr hozta haza a kutyámat, aki a szüleimhez indult látogatóba. (Alig fél utca) Pont kertészkedtem, amikor megállt az autó a ház előtt, eléggé meglepődtem.😀
2020. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Semmit.
2020. máj. 31. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
JÓT érzek
2020. máj. 31. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tetszenek a rendőrök, így kellemes érzés őket látni, szeretem az egyenruhás férfiakat. :o) 21/N
2020. nov. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt érzem, hogy Borsodban lenne a helyük, hogy egy kis rendet tegyenek és nem pedig a tisztességes embereket b4szogassák, mert 1 centit lejjebb lóg a kocsi pereme a megengedettnél, vagy esetleg 6 km/h - val lépte túl valaki a sebességhatárt. De a kormány is egy nagy g3ci, mert a rendőröknek meg nem adja meg a kellő jogokat, eszközöket, amivel Borsodban rendet tudnának tenni.
2021. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!