Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik mosható maszkot hordanak:...

Akik mosható maszkot hordanak:milyen gyakran és hogyan mossátok?

Figyelt kérdés

2020. máj. 31. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én hetente a heti adagot. Domestosos vízbe áztaatom, utána 60 fokon mosom, majd vasalom.


Naponta cserélem egyébként.

2020. máj. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 nemaRendőrség ***** válasza:
4%

Mikor már büdös ecetes vízzel leöblítem majd kivasalom.

De inkább sálként használom mint eümaszknak

2020. máj. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
soha. Kb 4 szer voltam kint az elmúlt 2 hónapban.
2020. máj. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Én nem mosom, csak ha koszos lesz :D Őszinte leszek, én ezt már nem tudom komolyan venni egy jó ideje, szóval csupán azért van egy maszkom, mert máskülönben nem engednek be a boltokba.
2020. máj. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Nekem a munkahelyen is hordanom kell, de így is csak kétnaponta mosom, legutóbb tusfürdővel mostam ki, de volt, hogy már kihipóztam. Egyébként is csak muszájból hordom, már egyáltalán nem érdekel a vírus.
2020. máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

Első válaszoló vagyok. Engem sem érdekel a vírus, de munkahelyen kötelező a maszk.

És mivel egész nap felfogja a kilélegzett levegőt, így alap higiénia a napi csere.

2020. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Úgy kezelem, mint a fehérneműket. Egy nap egy, aztán megy a szennyesbe. Hetente szoktam kimosni őket fertőtlenítővel, magas hőfokon.
2020. máj. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hetente.
2020. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!