Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem tudok...

Mit tegyek, ha nem tudok normálisan megborotválkozni?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 16 éves, és szégyellem, hogy lányként nem tudok normálisan megborotválkozni, se legyantázni.


Amikor megborotválkozok, akkor kis lila pöttyök lesznek a lábamon utána, ha meg gyantázom vagy epillátorozom, akkor piros pöttyök lesznek a lábamon, amik jóval látványosabbak. Illetve ha fürdök, akkor csíp.Emellett nem tudom mások hogy csinálják, de én hátul a combomat és a lábszáramat nem tudom leszőrteleníteni, mert mindig marad szőr ott, és nem veszem észre. Elég sötét szőröm van és nagyon látszik.

Nagyon hamar is nő, 3-4 nap elteltével már nagyon látszik. Ha 2 naponta borotválnám, akkor ugyanúgy bepirosodna és kis vörös pöttyök jelennének meg. Mit csináljak? Már olyan sok praktikát kipróbáltam, de nem hatott semmi. Kozmetikushoz meg emiatt nem szeretnék járni, mert nem szeretnék erre költeni.



2020. máj. 31. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
pedig érdemes kozmetikushoz járni gyantáztatni, pár év múlva elvékonyodik és kiritkul a rendszeresen gyantázott rész, de ezt JÓL kell csinálni, utána már gyantázhatod magadnak is.
2020. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Férfi vagyok, szóval ebbe a témába nem vagyok olyan jártas, mármint kifejezetten a láb szőrtelenítésében. Viszont kicsit utána néztem és találtam videókat is ehhez a termékhez. Elvileg ha érzékeny a bőröd, márpedig az akkor lehet kapni ilyen szőrtelenítő krémeket, amik működhetnek.

Azért ezt a terméket linkelem mert videót is találtam, ahhol egy csávó próbálja ki. ( Ha avval elbánik, akkor mindennel. :D )


https://www.youtube.com/watch?v=YqtOT4XkSmQ


[link]

2020. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De azt se tudjuk miket próbáltál eddig ki. Milyen praktikákat??? Most leírjuk neked még 1x, amiket te már kipipáltál?


Válassz jobb borotvát? Valszeg gagyi a borotva, életlen, és bántja a bőrödet.

Vegyél bőrnyugtató krémet. Vagy aloét tartalmazó cuccot. Az nagyon jó sebekre és mindenféle bőrnyavajára.

Tessék:


[link]


Mondjuk én rühellem ezt a márkát, de sokan sztárolják. Biztos jó, csak a marketing módszereik múlt századiak. Még mindig a piramis elven működnek, minden élőt megpróbálnak bevonni terítésre.... Szánalmasak.

2020. máj. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én alkohollal mindig megtorolgetem borotvalas elott a borotvát es borotvalas utan a lábam , igaz akkor kicsit pirosabb egy kis ideig viszont elmúlik
2020. jún. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!