Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legcikibb történetetek...

Mi a legcikibb történetetek ami valaha megesett veletek? :D

Figyelt kérdés

2020. máj. 31. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Hetedikesen több napos osztálykiránduláson voltunk. A fiúkkal összedobtuk a pénzt egy Playboyra. Egyedül nekem volt merszem odamenni az újságos nénihez megvenni, ezért gondoltam enyém a jog hogy vigyázzak rá. Gondosan eldugtam a párnám alá és mentem dolgomra. Mire visszamentem, az újsággal a kezében várt az ofő. Elmondása szerint a fiúk mondták hogy ott recskáztam előttük és mikor kinyitotta az ofő, a középső nagy poszter tele volt spriccelve naptejjel
2020. máj. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Amikor bnömmel flörtöl az aktualis pàrom es a bnök tiszta szànalomnak tartanak, hatam mögött sirva röhögnek rendszerint rajtam hogy megint kit fogtam ki, de ök mar ugye ugy is ismernek kisgyerekkorunktol kezdve.


Igy a mégcikibb, amikor a munkatarsammal flörtölt az egyik exem,(de nem lett köztük semmi mert messze lakik a srac egyetlen egyszer volt nalam latogatoban mert nala laktunk), de valami undoritoan egymasra kattantak elöttem, es igaz hogy a sracok jönnek mennek az eletben ugy el is lehetbe felejteni, de szoval a munkatarsammal azota is együtt kell dolgoznom aki azota is "röhög"a képembe.

2020. máj. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
osztálykiránduláson a folyosón leszedték rólam a ruhát és meztelenül felküldték velem a liftet. és hát a fentiek néztek egy kicsit. szerencsére enyhén részeg voltam :)
2020. máj. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen volt, de a legemlékezetesebb a középiskolai szakmai gyakorlatomon történt. Ültünk az asztalnál, épp nem volt semmi a feladat, az egyik osztálytársam pedig épp arról mesélt, hogyan nyitott rá véletlenül a barátja nővérére a fürdőszobában. Ettől persze azonnal feszülni kezdett a gatyám, majd hirtelen az oktatóm ott termett és felküldött az emeletre valami dossziéért. Én persze nem mertem felállni, mert akkor igencsak látszott volna a dudor. Próbáltam húzni az időt, közben össze-vissza hablatyoltam, de mivel szigorú tanár volt, muszáj volt tennem, amit mond. Ekkor felálltam és elindultam az ellenkező irányba. Ekkor már mindenki rajtam röhögött, hogy azt sem tudom, hol az ajtó, az oktatóm pedig leüvöltötte a fejem, hogy ekkora barmot még nem látott... :D
2020. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Bement a mignon...
2020. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Nahát...pont tegnap agyaltam azon, hogy fel kéne tenni egy ilyen kérdést itt a gyakorin...:D Csak mivel épp mosogatás közben kattogtam rajta, ezért utána már teljesen elfelejtettem..:D LOL
2020. jún. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:D
2020. jún. 1. 13:54
 8/10 anonim ***** válasza:
97%

Kb osszefostam magamat a matek felvetelimen a Muszakin.

Szo szerint elszartam az eselyeimet.

9-kor bezarult az ajto. 9:05-kor iszonyu hascsikaras jott ram, annak ellenere, hogy kb haromszor voltam wc-en mielott elkezdodott volna a vizsga.

2 ora elteltevel vegre kiengedtek. Telefostam a wc-t, es akkor lattam, hogy osszesen 2!!! wc papir lapka volt a 3 harom fulkeben.

Lehuztam a harisnyamat, azzal probalkoztam, meg a mopfejjel ami ott volt, de a bluzom ujja kakas lett, es abban a tetu wc-ben szappan se volt. Szoval buzlo bluzban ultem vissza, de akkor mar feladtam es beadtam a lapomat.

Eletem leghosszabb masfel oraja volt hazajutni.

2020. jún. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
aztaa utolsó...sírva röhögtem, ahogy olvastalak..:D a történetet nagyon sajnálom, nagyon kellemetlen lehetett, és ez még utólag sem lehet vicces számodra, de ahogy leírtad...:D a stílusod alapján végig abban voltam , hogy pasas vagy, de a harisnya után rájöttem , hogy mégsem..:D hát hallod..:D jó fej csaj lejetsz..:D
2020. jún. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó éves középsulis voltam. Tüdőszűrés után, nem az öltöző ajtaját nyitottam ki, hanem a váróét. Ott álltam eltakart cicivel, szembendézve egy idősebb házaspárral. No meg akik kozel voltak... Hihetetlenül gyors reakciómnak koszonhettem hogy gyors ajtózárás volt. Beégtem rendesen.
2020. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!