Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyszer volt Budán Bödör...

Egyszer volt Budán Bödör Gáspár? Mi a véleményetek erről a sorozatról?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon lealacsonyitja a vidéki embereket. Azt mutatja, hogy falun mindenki hülye,bundo,tanulatlan, nem dolgozik,nem is akar,régi autóval jár,szodasszifonbol iszik,kocsmazik,stb.

Számomra teljesen felháborító ez a sorozat. Azért néztem meg az első részt,mert a bemutatoban ezt láttam és igazam lett.


2020. máj. 31. 21:20
A kérdező szavazást indított:
Nem nézem a sorozatot
Láttam, de szerintem nem alázza meg a falusi embereket
Felháborító. Ezért nem fogok több részt nézni
29 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Őszintén szólva nem néztem meg, de mivel nézzük az Exatlon-t, így kb az összes előzetest láttam. Azok alapján valami kritikán aluli, ezért nem is néztem meg.


A mi kis falunk nagyon adja, nagoyn jól eltalált görbe tükör, nem csak a falusi létnek hanem kb az egész országnak. A Drága örökösök már egyértelműen gyengébb, gyenge karakterek, kamu falu stb stb.

De ez a Bödörék ez valami irgalmatlan sz/rnak tűnik. Ezek szerint tényleg olyan.

2020. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Egy fos.
2020. máj. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyú gagyi.
2020. jún. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gáz
2020. jún. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az első válaszoló nagyon jól megfogalmazta. A mi kis falunk nagyon eredeti, majdnem hasonlít a mi falunkhoz. Nagyon jól leírja mi folyik közmunkán és a polgármesterek milyenek.

A drága örökösök egy kis falunk utánzat lenne, de nagyon gyenge. De ez a sorozat... Nálam nagyon kiverte a biztosítékot

2020. jún. 1. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!