Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a túlsúlyos...

Lena7 kérdése:

Mit gondoltok a túlsúlyos emberekről ?

Figyelt kérdés

2020. jún. 1. 11:47
A kérdező szavazást indított:
Nem zavarnak engem. Elfogadom a kinézetüket.
Lustának és igénytelennek tartom őket.
Nem érdekel ,hogy mások ,hogy néznek ki
27 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
elfogadhatatlan
2020. jún. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ezzel a kérdéssel nem szeretnék senkit sem megbántani !

Csak kíváncsi vagyok rá ,hogy ki kit gondol a túlsúlyos emberekről.


Ha bárkit is megbántottam ezzel a kérdéssel ,akkor azért elnézést kérek !

2020. jún. 1. 11:50
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Egy tulajdonság alapján nem lehet véleményt kinyilvánítani egy csoportról.

Ismerek kifejezetten jófej embereket, és néhány meglepően bunkót is.

Ha nekik megfelel a jelenlegi fizikai állapotuk, ki vagyok én, hogy szidjam őket miattuk?

2020. jún. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok velük kijönni, szinte mindig összezördülünk, ők többnyire pozitív életszemléletűek.
2020. jún. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

6-19 éves koromig sportoltam, utánpótlásválogatott szinten, heti 8 edzés, 3 tesióra, hétvégente meccs.

Ezeken felül is még a kollégiumban egy- egy kondizás, pingpong szabadidőben.

Bár 14 éves koromtól robogózom, 27-től vezetek, folyamatosan ment a lépésszámláló, a napi 10 000-et MINDEN NAP lesétáltam, ha kellett, gyalogoltam pluszban suliba vagy tréningre (igen, ez az edzések mellett).

Folyamatos mozgás, napi 5-6 liter víz, hogy pörögjön az anyagcsere.

4-5000 fehérjegazdag kalóriát lazán elfogyasztottam, tökéletes testem volt.


Aztán gyakorlatilag egyik napról a másikra 0-ra redukálódott a mozgás, a sportot abbahagytam, a középiskola véget ért. Fiatalon vállalkozni kezdtem, ami stresszel és rendszertelenséggel járt.

40 kg szaladt fel mostanra, így elég hitelesen fogalmazhatok meg önkritikát.

A véleményem?


Undorítónak tartom magam. Igénytelenség volt nem akklimatizálódni az új életmódomhoz. Ezen felül buta is vagyok, lévén, a saját egészségem és élettartamom rontottam.

Ha mostanság elmegyek egyet mozogni, már rosszul érzem maham 5 perc után.

A "szomszéd szobába" is kocsival megyek. Szexben kifulladok, izzadok.

Leépült sok kapcsolatom, mert nem akarok régi ismerősökkel találkozni, az első kérdés azonnal a súlyom lenne.

Ez a véleményem...


Igyekszem változtatni, de sajnos radikális életnódváltást nehéz beiktatnom, az étvágyam pedig megmaradt.

2020. jún. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki úgy él, ahogy akar. Én egészség és mozgáspárti vagyok. Ha nekik jó kövéren, ám legyen. Az ő életük, az ő testük. Hazánk Európa legelhízottabb országa. Mindenki úgy teszi kockára saját egészségét, ahogy akarja. Ez az ő döntésük és felelősségük.

A betegség miatti hízás és fogyás mindig külön kategóriát képvisel.

2020. jún. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem rohadtul nem zavarnak. Én vékony típus vagyok. El sem tudom képzelni, h milyen lehet az, ha valaki attól meghízik, ha kicsit többet evett a héten. Voltam "depressziós" pár évig, amikor édességekkel kúráltam magam, meg egész nap zabáltam, ha hízásra hajlamos lennék, akkor most tuti h 100 kiló felett lennék. De ha rám feljön 2 kiló, az utána le is megy magától, ha nem az ágyban fekszek egész nap.
2020. jún. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem tartom egészségesnek és követendő példának, DE ettől függetlenül bejönnek a teltebb nők.
2020. jún. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában azért, mert túlsúlyosak, nincs róluk negatív gondolatom. Vannak ilyen ismerőseim, ugyanúgy szeretem őket, mint vékonyakat.


Azt már kevésbé viselem el, mikor attól érzik magukat jobban, hogy a normál meg vékony alkatúakat girnyózzák meg panaszkodnak a kinézetükre, miközben egy szalmaszálat nem tesznek keresztbe azért, hogy változzanak. Meg orvosi diagnózis és/vagy a lehetőségekről való tájékozódás nélkül bedobják a "beteg vagyok" ütőkártyát... Szerintem ez rohadt szánalmas.


Aki kövér az vagy legyen elfogadó maga és mások felé, vagy tanuljon meg küzdeni és minden követ megmozgatni. Amíg nem kell a hisztit hallgatnom, addig nincs velük semmi bajom.

2020. jún. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!