Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én minden este lefekvéskor...

Summer2 kérdése:

Én minden este lefekvéskor viszek be vizet magammal a szobámba, mert nem bírom ki nélküle. De ez már évek óta így van. Más is ?

Figyelt kérdés
2020. jún. 1. 17:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Száraz a levegő vagy cukorbeteg vagy.
2020. jún. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
En is. Es meg is iszom..
2020. jún. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Én is. Utána meg járkálok pisilni.
2020. jún. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Hatodikos korom óta viszek be teát magamnak éjjelre.Mikor katona voltam, a kulacsomban volt, de még akkor sem mentem aludni ,hogy ne legyen.

Nem vagyok már fiatal,de semmi bajom, sőt minden leletem negatív.

2020. jún. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
En is megiszok ejszakankrnt 1.5 liter teat. Bár allitolag a vesenek nagyon nem tesz jot h nem tud pihenni.
2020. jún. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Igen, de az ismerőseim, családtagjaim, barátaim, mindenki csinálja. Nem mindig iszom meg, csak fontos, hogy ott legyen, illetve ha megiszom az egészet elalvás előtt, akkor hozok be újat. Nemtudok aludni azzal a tudattal, hogy nincs ott víz. Mondjuk amióta macskám van nem pohárban viszem be, hanem üvegben, mert megissza. xD
2020. jún. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
Ilyet nem csinálok, de vannak más lefekvés előtti "rituáléim".
2020. jún. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

#6

Én egy ideig pohárban vittem be magamnak, aztán egyszer éjjel arra nyitottam ki a szemem, hogy a macskám épp a mancsát mossa a pohárban. Ki tudja, hányszor tette már meg ezt korábban :(

2020. jún. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%

Én fedeles kancsóban mindig beviszek éjszakára vizet. Kiszárad a torkom, nyáron melegtől megszomjazok.

Régebben nem csináltam ezt, pár éve alakult ki, rossz szokásként.

2020. jún. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Én is, mert jellemzően nyitott szájjal alszom és reggelre teljesen kiszáradok :D
2020. jún. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!