Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan legyen egy lány lányos/...

Hogyan legyen egy lány lányos/nőies?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, de fiús vagyok. Nem az öltözködésben, hanem úgy önmagamban. Focizok és futsalozok. A vállam széles, az arcfelépítésem és a járásom is férfiasabb. Sminkelni nem szeretnék, de szeretnék nőiesebb lenni, hogy lányként/nőként nézzenek rám a fiúk. Hosszú hajam van, amit általában felfogok, mert felül több hajam van, és folyton a szemembe lóg, és ha kiengedem, akkor egy idő után lelapul a hajam és rásimul a fejemre. A göndörítést nem bírja a hajam, bármit csinálok (mégha fodrász is csinálja) kiegyenesedik. Szeretnék nőiesebb lenni. Volt pár pattanásom, amit elég csúnyán elkapartam és van emiatt 3-4 vörös pont az arcomon emiatt már vagy évek óta. Hogyan lehetnék nőiesebb? Tényleg ha nem lenne hosszú hajam és nem lenne (egy kis) mellem és seggem, akkor el se hinné senki, hogy lány vagyok.

2020. jún. 2. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Viselj nőiesebb ruhákat, az arcodon a foltokat meg alapozóval elfedheted.
2020. jún. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az alapozó sem takarja el, de mint írtam:nem szeretnék sminkelni.

Addig én is eljutottam, hogy nőiesebb ruhákat hordok, de attól még senki nem lesz nőiesebb.

2020. jún. 2. 10:46
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell nőiesnek lenned, van aki a fiúsabb csajokat kedveli.
2020. jún. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Mansour ***** válasza:
91%

Először is, ne ess abba a csapdába, hogy elkezdesz utánozni valami instagram-ribit. Ha ilyesmi meg sem fordult a fejedben, akkor persze ne vedd magadra! :)

Amúgy meg a kinézetnél fontosabb a viselkedés. Sőt, igazából mindent az dönt el. Azt viszont nem könnyű leírni, hogy hogyan kellene nőiesen viselkedni. Már csak azért is, mert mindenkinek más jön be, van akinek a harsányabb, rámenősebb (akár még kicsit "ribis" is lehet), van akinek a szerényebb, visszafogottabb nőiesség a vonzó. De olyan is van, aki kifejezetten vonzódik a vagány, fiús lányokhoz...:)

Legfontosabb szabályként csak annyit tudnék mondani, hogy alapvetően magadat add, ne próbálj olyasmit magadra erőltetni, ami nagyon idegen tőled. Abból nem sülhet ki semmi jó. De az alaptermészeteddel összhangban próbálhatsz kicsit nőiesebb viselkedést felvenni. Igazából egy tippet tudok adni, ami nagy eséllyel bejön: a mosolygós, kedves lányokat mindenki kedveli.

2020. jún. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Ha már nőiesebb ruhákat hordasz, az már jó! Nem tudom milyen színű ruhákat hordasz, de az sokat dob a megjelenéseden, ha színesek a ruháid, ez már önmagában sokat segít a kisugárzásodon, pozitívabb lesz. Persze csak úgy, ha a színek harmóniában vannak egymással és nem egy papagájra hasonlítasz. :)

Ékszereket szereted?

2020. jún. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Hozzád hasonlóan fiús lány vagyok,de szerintem hozzánk nem illik az,hogy nőiesek legyünk,max harsányabban.Szerintem ne tettesd azt,hogy milyen vagy.Az pedig hülye ok,hogy a Fiúk miatt változ.Viszont,ha annyira változni szeretnél,akkor a sima tapadós ruhák is elegek.
2020. jún. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Biztos olyan fiúk figyelmére vágysz, akik másra vágynak, mint amilyen te valójában vagy? Szerinted egy játszmázásra és hazugságra épülő kapcsolat mennyire lesz sikeres és boldog? Add önmagad, max öltözz csajosabban (ami még belefér a SAJÁT stílusodba, személyiségedbe), maradj nyitott, barátságos és előbb utóbb valaki önmagadért fog rád felfigyelni.
2020. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Én is fiúsabb lány vagyok, nem sminkelek, sokáig boxoltam, fiúsan járok (sajnos ezzel nem tudok mit kezdeni), "férfias" szakmán vagyok, fiú osztályban végeztem a középsuliban, de hosszú a hajam, van mellem és fenekem. Öltözködésben nem szeretem a kisruhàkat, stb. Hanem legtöbbször fekete vagy kék farmert hordok valami nőies pólóval, vagy blúzzal. Nagyon sokáig igyekeztem megfelelni MINDENKINEK kinézet szempontjàból(műköröm stb) de rájöttem, hogy ez lehetetlen. Azóta önmagam vagyok, igaz sokat változtam, mert már érdekel mit veszek fel, és hogy, meg tervezek még több szebb blúzt venni, de sokat nem akarok változni, én így érzem jól magam. Pasim ennek ellenére is akadt, úgyhogy nem nagyon érdekel mások véleménye. Még olyan pasim is volt, aki edző volt. :D És mindig olyan párom volt, aki nekem bejött, nem kényszerből álltam össze valakivel, mert nem volt más.

Szóval tanácsaim: Magadnak felelj meg, ne mindenkinek! Aki még valamennyire beleszólhat az öltözködésedbe és a stílusodba(persze nem teljesen) az a párod, ha neki jó vagy így, akkor ne törd magad azon, hogy 180 fokot változz.

De eljárhatsz el kozmetikushoz, esetleg műkömöshöz, ha nem szereted a műkörmöt, akkor fesd ki(Persze ez sem mindig megoldható egyes szakmàkban), a hajadat hord kiengedve, àpold, stb. Néha egy kis szàjfényt tehetsz, azt még én is szoktam, pedig utálom a sminket. :) Jön a nyár, öltözz világosan, nem muszáj cuki pinkbe vagy hasonló, de lehet az öltözéked akár világos kék, vagy fehér is, esetleg piros, tehát nőies színek. Fülbevalót is tehetsz, esetleg nyaklàncot, karlàncot, ilyesmit.

Mindenesetre add önmagadat!

2020. jún. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szoknyaviseléssel lehet a nő nőiesebb
2021. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Változtattál valamin?
márc. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!