Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik már külföldön dolgoztak...

Akik már külföldön dolgoztak a válság előtt, de sajnos haza kellett jönnötök: Veletek előfordultak a következők?

Figyelt kérdés

Ismerősök, barátok, rokonok, stb.,olyanok akik eddig titeket le se tudtak, sőt kicsesztek veletek az életben, szivattak, élősködtek rajtatok, most hirtelen kedvesek, keresik társaságotok, ajanlatokat tesznek, hogy szívesen tárolnák tulajdon jogaid, meg ilyesmi.


Veletek is előfordult, nem félelmetes egy kicsit? Mit tanácsoltok, mik a tapasztalataitok?



2020. jún. 2. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Kerüld őket. Azt akarják hogy jóba legyetek hogy később ha minden vissza áll a régibe tudjanak szívességeket kérni ezekért cserébe.
2020. jún. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Valahogy leesett az elején, csak ez így ahogy van elég durva. Amúgy hánynom ke tőlük majdnem, szó szoros értelmében.


Eszméletlen egy világ van itthon.

2020. jún. 5. 15:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Az egyik (külföldön dolgozo)exem mondta ledöbbenve hogy a màsik exem felkereste öt kèrincsélni. Csak pislogtunk hogy hogy lehet idàig lesüllyedni, olyan szinten égö.

Eleve a kéregetés is màr önmagàban az, de hogy a volt pàrod exét keresni fel ràdàdàsul ezzel, az a legalja szerintem.


Nekünk égett a képünk helyette. Nekem hogy uristen ilyen trogerrel jàrtam es ezt megtudta az exem, az exemnek meg hogy a vetélytàrsa "elötte tèrdepel"nem tudott ugy kijönni a szitubol, hogy ne legyen szànalom a màsik férfi az elutasitastol, nem akarta ezt a szitut, kellemetlen volt neki.

2020. jún. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A legatyásodás nem lesz ismeretlen fogalom a jövőben,ha ez a válság/járvány így folytatódik.
2020. jún. 7. 11:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez legatyàsodni. Anelkül is ilyenek az emberek.
2020. jún. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tölem gazdagok jolszituàltak is kérincsélnek. O elkérheti a felsöm?(aztan persze soha nem hozza vissza)màsik, hu de jol néz ki ez vagy az nàlad neki is kéne olyan otthonra(maga felè hajlik a keze, anelkül dicsérni sem tud semmit hogy ne egocentrikusan gondolkodna), màs meg azzal jött hogy a magassarkum de jo lenne az ö baràtnöjének.


Meg stb

2020. jún. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Vannak ilyen emberek, bár a legjobb szerintem kerülni őket. Részvétem hogy ilyenekkel van dolgod.


Az emberi természeten nem lehet nagyon változtatni.

2020. jún. 7. 12:55
 8/8 A kérdező kommentje:

Na, már a család mondja hogy miért haragszom rájuk....


Komolyan emberek, lőjettek le!...

2020. jún. 13. 22:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!