Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha én...

Miért van az hogy ha én szerencsétlenebb vagyok az átlagnál?

Figyelt kérdés
Ezt nem én érzem így, ez tényleg így van. Amiket én tudok azok nem értékek pl. tudok jól főzni, az angolt is elég tudom, sportolok, van érettségim, és szakmám stb. De ami az élethez kellene azokban a dolgokban szerencsétlen vagyok: nem vagyok jó munkára, társnak se kellek senkinek. Nos ez kiskoromban is így volt, csak akkor meg a velem egykorúak utáltak, mert csendesebb voltam.
2020. jún. 3. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem matekbol se vagy jo ;)
2020. jún. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen abból sem.
2020. jún. 3. 22:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kis bátorság és önbizalom kellene ide, hogy lásd: amiket felsoroltál, mind érték, nem is kicsi. Az angol meg a szakma... nem tudom, mi a szakmád, de egyre kevesebb a jó szakember. Sport és főzés - akárcsak mint hobbi, saját magadat építed vele.
2020. jún. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen vagy, ha elhiszed magadról és úgy élsz. Önbeteljesítő jóslat! Inkább a személyiséged kellene fejleszteni, önbecsülésed. Ezeket lehet. Önsajnálat helyett tégy magadért!
2020. jún. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a táorhoz.
2020. jún. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!